10-06-2021, 07:49 AM
10-13-2021, 08:25 PM
Profilex Gdańsk
11-24-2021, 04:34 PM
Odlewnia w Gdańsku jest bardzo daleko ode mnie.
12-23-2021, 10:29 AM
(10-13-2021, 08:25 PM)cactoos napisał(a): [ -> ]Profilex Gdańsk
Dzięki! Czy to twoja? Bo wypróbowałbym twoją masz taka wiedzę że ulalal

12-25-2021, 01:09 AM
(12-23-2021, 10:29 AM)Mat89 napisał(a): [ -> ](10-13-2021, 08:25 PM)cactoos napisał(a): [ -> ]Profilex Gdańsk
Dzięki! Czy to twoja? Bo wypróbowałbym twoją masz taka wiedzę że ulalal
Nie, nie moja ale zaprzyjaźniona. Ja nie odlewam u siebie, ponieważ od dawna nie robię produkcji,
a jedynie wzory, więc nie opłaca mi się mieszać masy, odpalać pieca i odlewarki dla jednej tulei.
W Profilexie odlejesz nawet platynę. Mają chyba jedyną w Polsce indukcyjną odśrodkową odlewarkę Yasui.
12-31-2021, 09:56 AM
Dzwonie do nich ale nie dobierają chyba jakaś przerwa świąteczna. Możesz przybliżyć mi ich czas realizacji tzn jak szybko od dostarczenia wosku zostanie odesłany mi odlew.