(06-17-2023, 04:41 PM)admin napisał(a): [ -> ]Piękności!
Dziękuję - lat pracuję po godzin dziennie by zrobić coś ładnego - Twoja opinia potwierdza że warto
Mi w ogóle podoba się ten styl w którym robisz tarcze. A oprócz tarcz piękna była taka pani którą kiedyś zrobiłeś
![[Obrazek: pani.jpg]](http://srebrnie.pl/fotki-na-forum/pani.jpg)
Przepiękna jest ta tarcza. Masz więcej swoich projektów, żeby się pochwalić?
Super tarcze. Dziś takie czasomierze to rzatkość.
Dziękuję Panowie - mam setki tarcz
przepiękne te tarcze, prawdziwy majstersztyk
(06-17-2023, 04:41 PM)admin napisał(a): [ -> ]Piękności!
Dziękuję