03-02-2025, 07:12 PM
(02-26-2025, 03:06 AM)sfirecki3 napisał(a): [ -> ]Używaj palnik Orke do topienia większej ilości metalu tylko, bo widzę, że ma dużą końcówkę-dysze. Hoke palnik używaj do lutowania bo masz tu kontrolę ognia i końcówki zmienne do każdej pracy jubilerskiej.
Palnik orca który kupiłem jest z trzema końcówkami ,następnym zakupem będzie hokej . Niestety mam mało miejsca i dwie butle to mały problem . Zastanawiałem się nad kupnem mikro palnika z małymi butlami wymiennymi.