Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakup mikroskopu
zajrzy w łazienkę po gąbkę, ją podkładają pod łokieć, nie ja .... ale pod prawą łapę mam deskę przykręnconą do stołu, na wysośći niżej o 10mm od poziomu wiercha kuli grawerskiej. Wtedy mam kontrole nad instrumentem, na przykład ostrzenie albo wycinanie wiertel 0,6
Oprawiam ...
Odpowiedz
Pampalini, a zobacz ten statyw od powiększalinika, może się nada ? http://allegro.pl/zmodernizowany-powieks...35479.html
Odpowiedz
Dzięki kolego za cynk. Juz napisałem do gościa ;-)
Odpowiedz
Pampalini, a to ramię widziałeś ? http://allegro.pl/mikroskop-reg-ramie-mo...11003.html
Odpowiedz
No,no to jest wręcz idealne ale ta cena . Wygoda kosztuje ;-)
Odpowiedz
(07-15-2015, 09:53 PM)Pampalini napisał(a): No,no to jest wręcz idealne ale ta cena . Wygoda kosztuje ;-)

Mam wolny statyw Wild-Leica ale jest przytwierdzany bezpośrednio do stołu lub jak sobie zrobisz to do podstawy.
Cena tez nie jest niska - 200 zł ( niech mi Admin wybaczy bo nie spamuję Biggrin Biggrin )

Załączone pliki Miniatury

.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
Tys fajny ;-)
Odpowiedz
Rozmawiałem z bardzo miłym panem od mikroskopów (telefon podawał ktoś wyżej). Polecił mi polski mikroskop MTS130/131 jako w zasadzie identyczny z tym MBS10 którego wielu ludzi poleca tutaj. Ktoś się wypowie?
Odpowiedz
Ja się wypowiem, że już ze 30 lat dłubię na 1mm kw. i dotychczas mikroskop jest mi zbędny.
Jedyny wspomagacz którego używam (oprócz tych co podobno wątrobę rujnują Biggrin), to
okulary powiększające x10. Widocznie ja młodziak jeszcze jestem i mnie jeszcze nie potrzebny. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
(07-17-2015, 02:03 PM)cactoos napisał(a): Jedyny wspomagacz którego używam (oprócz tych co podobno wątrobę rujnują Biggrin)

Biggrin Biggrin Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości