Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka moich wyrobów z Bursztynem
Dziękuję Ci bardzo. Dobrze że jest ktoś taki jak Ty na tym forum. Czekam z niecierpliwością na Twoje następne posty i opisy ze zdjęciamiRozmarzony
Odpowiedz
Tatarata - Narazie mam troche innych zajec i nie mam czasu na zrobienie wisiora z fotorelacja bez oprawki jak obiecalem ale wklejam jeden z wczesniej wykonanych tylko na sztyftach sa ukryte pod liscmi - ten wisior nie jest klarowny ale tak samo mocuje klarowne
http://imageshack.us/a/img594/4689/027eo.jpg[/IMG]
Odpowiedz
Bardzo ładny wisior, piękna oprawa no i sam bursztyn też ładnyRozmarzony
Odpowiedz
HeMan23 jak widzisz prosty w wykonaniu troche drutu i pare scinkow blachy. Kamienie i oprwaki kupione.
Szlifuje tylko w wyjatkowych przypadkach , nie mam do tego maszyn, wiec zamawiam bursztyny u szlifierza.
Male oprawki to pracochlonna dlubanina - a u mnie produkcja reczna musi isc szybko, wiec oprawki robie tylko do wiekszych i nietypowych kamieni.
Odpowiedz
Kiedys byla dyskusja o czarnym srebrze. Oto w moim wykonaniu Raifa w „czarnym srebrze“
Srebro oksydowane – Raife zrobilem na bialo na gotowo., potem Pariser Oxid penzelkiem - pozostawiam do calkowitego wyschniecia - plukam i na pare minut do bebna lub recznie szmatka poprawic polysk.
[Obrazek: e5kb.jpg]
Odpowiedz
Nordwind, kurde wtorek, Ty to jakbyś nawet chciał to nie umiałbyś zrobić coś brzydko! Ta bransoleta jest przepiękna a oksyda dodaje jej uroku.
Śliczny projekt, śliczne wykonanie, śliczna oksyda!
Cool
Odpowiedz
to jest śliczne - jestem pełna podziwu
Odpowiedz
Serdecznie dziekuje za mile opinie.
Odpowiedz
uwielbiam bursztyny, obok labradorytów i pereł, wszystko nosiłabym z największą chęcią, podziwiam Twój talent Uśmiech
Odpowiedz
Tym razem bransoletka
[Obrazek: oqx0.jpg]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości