Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje twory
(06-29-2015, 09:10 AM)helmet napisał(a): A ostatnio zrobiłem taki oto pierścionek. Ja już chyba nie umiem robić ładnych rzeczy chociaż bym się zmuszał, same części od silników mi wychodzą... Uśmiech

Twoja skromność mnie poraża Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
Masz swój oryginalny styl. Jestem ciekaw jak wyglądały by kwiatki w Twoim stylu Ząbki ( to nie złośliwość tylko ciekawość )
Odpowiedz
No nie żartuję....jak próbuję pięknego, delikatnego motylka zrobić, wychodzi jakiś hamerszmit-terminator Uśmiech
Odpowiedz
A kwiatka to boję się zrobić Puść oczko
Odpowiedz
@helmet od wielu lat chodzi za mną emalia. Zawsze się bałem co z tego wyjdzie. W końcu "raz kozie śmierć" muszę spróbować i Tobie też radze eksperymentować. Nowa umiejętność zawsze się przyda Ząbki ( Liczę na techno-kwiatki i techno-motylki Ząbki )
Odpowiedz
Po ostatnich tu wątkach o emalii, też w teorii bardzo mi się spodobało. To w połączeniu z biżuterią (nawet terminatorową) i z kapką wyobraźni, daje nieograniczone możliwości (już mam kilka pomysłów)...Niestety na razie staram się ogarniać podstawowe techniki jubilerskie, ale kiedyś jak najbardziej chciałbym spróbować.
ps.
Na razie nie planuję, ale jak zrobię fajnego kwiatka, to wstawię Uśmiech
Odpowiedz
Ten pierścionek jest cudowny O.O Nie ma co się silić na rzeczy które nie są w twoim stylu. Ja też dostaję drgawek jak mam zrobić coś ślicznego. A potem zamiast ładnych kwiatków wychodzi mi ogród grozy xD
Odpowiedz
(06-29-2015, 10:45 AM)helmet napisał(a): No nie żartuję....jak próbuję pięknego, delikatnego motylka zrobić, wychodzi jakiś hamerszmit-terminator Uśmiech

Mi się też bardzo podoba.
Pomyśl sobie, ze niektórzy próbują zrobić terminatora, a wychodzi piękny motylek. To dopiero bólZąbki
Odpowiedz
Bardzo wszystkim dziękuję za słowa otuchy Uśmiech
Olax, to prawda...w sumie wolę jak wychodzą straszące terminatory, niż piękne, romantyczne motylki z bursztynkami w skrzydełkach (w końcu jestem rock'n'rollowcem... Uśmiech ) Ale czasem dla zmyły wypadałoby trzepnąć takiego babskiego, a tu ni huhu Puść oczko
Odpowiedz
...robisz koliberka, a wychodzi Messerschmitt 109... Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości