Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje twory
Olax, wcale mnie nie wyprowadziłaś z równowagi.. Puść oczko Sam nie mam zdania na ten temat, ale chciałem, żeby coś symbolizowało czółki Uśmiech bez tego było jakoś łyso... Teraz bym to zupełnie inaczej zrobił, ale cieszę się, że Ci się reszta podoba Uśmiech

Leszek, wiesz przecież że za emalię gorącą się nie tykam Uśmiech
A druciki jak druciki, lekko sklepane młotkiem i się wygina co tam komu do głowy przyjdzie Uśmiech
Odpowiedz
Zaraza się rozszerza. Oczywiście wiadomo kto jest winien Ząbki Bardzo staranie zrobione. Lubie oglądać tak dopracowane przedmioty. Nic nie zostało
pozostawione przypadkowi. każdy detal dopracowany. Ząbki Jestem ciekaw kogo następnego opanuje zaraza ZąbkiZąbkiZąbki Co do samej zawieszki ja nic nie mówiłem Ząbki
Odpowiedz
Dzięki Kriss. Miło to usłyszeć od fachury Uśmiech
Tu jeszcze zdjęcie z bardziej widocznymi detalami.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Wzruszylem się ehh.... Uśmiech
A tak poważnie, na żywo ten motyl robi niesamowite wrażenie. Możecie żałować, że nie widzieliscie
Odpowiedz
Dwie sprawy: wymiary całości żeby można sobie stworzyć ogólne wyobrażenie i druga sprawa. Zdjęcie czarno-białe jak dla mnie rewelacja. Wyszło super-profesjonalnie
mimo, że nie widać kolorów. Może dla tego chciało by się dotknąć przedmiotu i zobaczyć go w naturze Ząbki
@helmet Twoje cycate babki ( z całym szacunkiem dla pań ) pięknie ewoluują w stronę natury ZąbkiZąbkiZąbki
Odpowiedz
Wiosna zawitała do Terminatorowa.

Motyl fantastyczny i nadal helmutowy. Biggrin Biggrin
Odpowiedz

Odpowiedz
Kriss, cycki to też natura..i to jaka. Znakiem tego cofam się... Uśmiech A wymiary, to wisior ma z zawieszką ok. 6 cm długości.

Dzięki pozostałym Panom za miłe słowa.. Uśmiech

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(08-05-2015, 09:08 AM)helmet napisał(a): Kriss, cycki to też natura..i to jaka.

Piersi to najpiękniejsze co stworzył Bóg ( dla nie wierzących - natura ). Uwielbiam je. Aniołek

Tu przykład :  ( ocenzurowano Biggrin Biggrin )

Krzysztof teraz dopiero zobaczyłem że całość wykończenia motylka to szlify nie poler.
To podkreśla Twój kunszt i wieńczy dzieło.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
MOŻE JAKAŚ KOBIETA SIĘ WYPOWIE ZąbkiZąbkiZąbki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości