Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje twory
(08-05-2015, 10:26 AM)Leszek napisał(a): Krzysztof teraz dopiero zobaczyłem że całość wykończenia motylka to szlify nie poler.
To podkreśla Twój kunszt i wieńczy dzieło.

A ja wlasnie sie zastanawiam czemu to srebro ma taki dziwny kolor... wyszlo szydlo z worka Uśmiech
Odpowiedz
(08-05-2015, 10:26 AM)Leszek napisał(a):
(08-05-2015, 09:08 AM)helmet napisał(a): Kriss, cycki to też natura..i to jaka.

Piersi to najpiękniejsze co stworzył Bóg ( dla nie wierzących - natura ). Uwielbiam je. Aniołek

Tu przykład :  ( ocenzurowano Biggrin Biggrin )

Krzysztof teraz dopiero zobaczyłem że całość wykończenia motylka to szlify nie poler.
To podkreśla Twój kunszt i wieńczy dzieło.
Autorem motylka jest Helmet (nie Krzysztof). Już podawał imię swe, ale zapodam w jego imieniu raz jeszcze:
Państwo pozwolą, że przedstawię autora tego dzieła, p. Normana Uśmiech
Odpowiedz
(08-05-2015, 11:14 AM)silverpaul napisał(a): Autorem motylka jest Helmet (nie Krzysztof). Już podawał imię swe, ale zapodam w jego imieniu raz jeszcze:
Państwo pozwolą, że przedstawię autora tego dzieła, p. Normana Uśmiech

Nie chcę się wymądrzać ale w opcjach można umieścić swój podpis np. "pozdrawiam Norman".

Są ludzie którzy nawet swojego imienia nie potrafią zapamietać - i jest to choroba nie brak szacunku.

Paweł odnośnie emaliowania - dlaczego Normana nie zmusiłeś do położenia u Ciebie emalii szklistej ?? przecież to 15 minut i efekt na lata ?  Przekonaj go (Normana) bo warto pozyskać tak utalentowanego emaliera do Naszej sprawy Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin

Norman czy szlify robiłeś ręcznie diamentem czy maszynowo.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
(08-05-2015, 10:57 AM)kriss napisał(a): MOŻE JAKAŚ KOBIETA SIĘ WYPOWIE ZąbkiZąbkiZąbki
Na temat piersi?

Piersi to piersi, o czym tu dyskutować?

Czasem udostepniasz, czasem ograniczasz dostęp...
Odpowiedz
(08-05-2015, 12:33 PM)olax napisał(a):
(08-05-2015, 10:57 AM)kriss napisał(a): MOŻE JAKAŚ KOBIETA SIĘ WYPOWIE ZąbkiZąbkiZąbki
Na temat piersi?

Piersi to piersi, o czym tu dyskutować?

Czasem udostepniasz, czasem ograniczasz dostęp...

Olu przepraszam Cię ale nie możesz ograniczać dostępu do piękna.

Dwie moje zony myślały że to zrobią skończyło się to rozwodem. Mamy 21 wiek i salony masażu na każdej ulicy.

\
To taka moja mała rada - mąż czy dobry czy nie dobry dostęp do piersi musi mieć - to dla niego najczystsze złoto Biggrin Biggrin
.
Odpowiedz
(08-05-2015, 01:11 PM)Leszek napisał(a): To taka moja mała rada - mąż czy dobry czy nie dobry dostęp do piersi musi mieć - to dla niego najczystsze złoto Biggrin Biggrin

Musi - nie musi.
Jak zasłuży, to ma Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
(08-05-2015, 01:27 PM)olax napisał(a): Jak zasłuży, to ma Biggrin Biggrin Biggrin

Jak zasłuży ???  Na co ???

To prawa natury. Nie znajdzie u Ciebie , znajdzie młodszą. (To tylko taka moja dygresja).

Majątek ?  Dzisiaj mogę zacząć od zera a za 2-3 lata i tak będę bogaty - piersi nikt mi nie ograniczy to tylko ułuda kobiet.

Znajdę sobie nowa
.
Odpowiedz
(08-05-2015, 01:27 PM)olax napisał(a):
(08-05-2015, 01:11 PM)Leszek napisał(a): To taka moja mała rada - mąż czy dobry czy nie dobry dostęp do piersi musi mieć - to dla niego najczystsze złoto Biggrin Biggrin

Musi - nie musi.
Jak zasłuży, to ma Biggrin Biggrin Biggrin

Widze ,ze offtopowo o cyckach Biggrin 

[attachment=3626]
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
Srebro matowałem szczotką do matowania.
Odpowiedz
(08-05-2015, 02:00 PM)helmet napisał(a): Srebro matowałem szczotką do matowania.

A warto położyć szlif diamentem :-) .
.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości