Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foty z roboty
Dzięki za miłe słowa Uśmiech
Właśnie o to chodzi co kute i walcowane to trwalsze i przede wszystkim nie masówka
Jak uporządkuje i pozmniejszam zdjęcia to jeszcze coś tu powklejam
Odpowiedz
Bardzo fajne pierścionki, z charakterem. Graty!
Odpowiedz
Dzięki za uznanie Uśmiech

Jeszcze jeden pierścionek i oprawa 1ct + 70x1mm

Wisior

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Piękna robota. Tylko pozazdroscić Uśmiech
Odpowiedz
Jeszcze coś poskładałem i jest z tego następna fotorelacja z roboty
Kamyki od 3.5 do 3.25 mm Puść oczko

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Pieknie!...ale nie dla mnie taka praca...Cool
Odpowiedz
KrZyS Twoje prace są piękne i artystyczne a moje to rzemiosło, pierścionkarstwo Puść oczko
Odpowiedz
Ładnie Greg, ładnie choć zdziwiony nie jestem, bo czytając uważnie Twoje posty wcześniejsze to co widać można było z nich ,,wyczytać". Mnie się wydaje, że to co pokazujesz to jest to co bardzo wielu ludzi w naszym środowisku chciałoby potrafić.
Przydadzą mi się informacje o frezach, bo ja po jednym kupieniu w sklepie z naszej branży innych nie mogłem się doczekać a na to, że można więcej kupić w sklepach protetycznych wpadłem stosunkowo niedawno. A wiele oni krzyczą za te frezy?
Co do fotek jeszcze, to jest to czego tu brakowało, ja troszkę wcześniej zdjęć z prac też robiłem ale kiepską komórą i jeśli udałoby się coś w nich poprawić to też coś mógłbym wrzucić. Takich lekcji tu brakuje. Szacun jak to się teraz mówi.
Odpowiedz
Greg ! gdzie mi do Ciebie ...Bożesz Ty mój... po prostu MISTRZ.
Odpowiedz
Uśmiech miło to czytać Mistrzem nie jestem tylko czeladnik jak by co Puść oczko jakoś nigdy nie miałem aspiracji by zrobić egzamin na mistrza.
szafir - nie pamiętam po ile te frezy były ale ok 25 zł za szt tyle że warto wydać bo nie zużywają się tak szybko.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości