Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ostatnio zrobione rzeczy
            Zapraszam do odwiedzenia strony z moimi pracami. Same zdjęcia, żadnych ofertRumieniec www.srebrnagaleria.pl
Odpowiedz
Pomysly Masz ciekawe ... szkoda ,ze ostrosc przy zdjeciach "ucieka " z wyrobow ...i troche ciezko sie oglada .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
Fajnie wygląda pierwszy pierścionek. Ciekawa faktura. I jak mówi Erddill popracowałbym nad ostrością, może ustaw ją ręcznie jak się da.
Odpowiedz
jakim aparatem robisz?
lustro czy kompakt? jak lustro to albo pierscienie posrednie-ewentualnie soczewka dioptrie albo oddalasz obiekt od aparatu zeby złapac ostrosc a z ostrego zdjecia wycinasz fotki nas strone jesli chesz zeby było zblizenie wyrobu.
albo odpal w aparacie tryb makro jak masz .
Odpowiedz
Dzięki wielkie, prawdę mówiąc jakoś na to nie zwróciłem uwagi. Aparat to SONY NEX 3n. Obiecuję poprawęRumieniec
Odpowiedz
makro ma i złą strone widac każdą "niedoróbe" jakies ryski ladwo widoczne w realu w makro bea wyglądały jak niedoróba i mogą odstraszac
Odpowiedz
@bart od rysek i niedoróbek jest Photoshop, tam wszystko wygląda pięknie. Jak przejrzysz dokładnie zdjęcia w sieci zobaczysz ile tam retuszu. Ja osobiście wolę te nieostre z niedoróbkami, gdzie widać pracę człowieka Uśmiech
Odpowiedz
Prawdę mówiąc zupełnie nie przykładam uwagi do rysek i drobnych niedoróbek. Napatrzyłem się na błyskotki w sklepach tak idealne, tak cudnie świecące wręcz doskonałe, że aż ....... mi się chceRumieniec Potrafię robić rzeczy tak doskonałe jak na wystawach sklepowych tylko po co? Miliardy ich, a każda moja jest jedna i tylko jedna. Bardzo dziękuję wszystkim za wypowiedzi a krytyczne przede wszystkimWykrzyknik
Odpowiedz
Wyroby bardzo ladne Uśmiech

Ale zdjecia zle :/...zainwestuj pare groszy w namiot bezcieniowy i oswietlenie...do tego aparat z dobrym makro...bo te niestety wygladaja jak robione telefonem :/ nie przystoi taka jakosc do galerii.
Odpowiedz
Poleciałeś mi teraz po ambicjiEeee.... Dzięki wielkie. Zrobię co w mojej mocy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości