Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znalazłem przez przypadek zupełny piękne kamienie chcę dowiedzieć się czy są....
coś warte.. Jeśli ktoś zainteresowałby sie moim pytaniem to chętnie wyśle zdjęcie tych kamieni.Pozdrawiam
Odpowiedz
Chcesz to wyślij, nie chcesz to nie wysyłaj.
Chętnie zobaczę.
Odpowiedz

Cd.. Tych kamieni które znalazłem.
Część 3 zdjęć.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Czy te kamienie są cooś warte??
Odpowiedz
na zdjęciu nr.1 szczotka kryształu górskiego, na zdj. nr.2 barwiony agat, na zdj. nr.3 szczotka ametystowa, 4-kryształ górski, 5-chyba jakiś agat, ale nie mam pewności bo wzoru na kamienu dobrze nie widać, 6- nie jestem pewna co to właściwie jest pomyślę i mapisze Ci później chyba że znajdzie się ktoś mądrzejszy co będzie wiedział Puść oczko, 7- tygrysie oko, na 8 to powtórka 4 Uśmiech
Odpowiedz
Dzięki wielkie.. Uśmiech Czy te kamienie są warte jakieś pieniądze??
Odpowiedz
6 to może być jakiś barwony agat. Jakieś pieniądze są warte- to zależy od tego jakie te szczotki duże są, ale raczej na zawrotne sumy bym nie liczyła.
Odpowiedz
Pooglądaj allegro w sekcji minerały. Szczotki kwarcowe 30 zł, ametystowe 15, więc całość może być warta max 100 zł. No, chyba że te kawałki ważą po kilo - dwa Uśmiech
Odpowiedz
6 - też wygląda mi na agat.

Ogólnie raczej nie są warte wiele. Wystaw na allegro od 10 - 30 zł może parę osób zalicytuje. Najcenniejsze są te 2 szczotki.
Odpowiedz
Dzięki wielkie za pomoc Puść oczko Pozdr Puść oczko
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości