Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare moje formy
Znalazłem stare prace - czekam na opinie.[attachment=2204][attachment=2205][attachment=2206]
Odpowiedz
rozumie,że ta 2 pierwsze zdjęcia to pierścionek,to gagat,węgiel,bursztyn?,trochę nie komfortowe do noszenia...
Odpowiedz
ciekawe pomysły. Bardzo awangardowe Uśmiech
Odpowiedz
(11-04-2014, 07:56 PM)rubicon napisał(a): rozumie,że ta 2 pierwsze zdjęcia to pierścionek,to gagat,węgiel,bursztyn?,trochę nie komfortowe do noszenia...
Tak pierścionki tzw."na wernisaże"-moja ślubna jest artystką,to czarny granit + skamielina(zapomniałem nazwy) +złoto ,ale nie trzymało nawet 8k. Drugi koral+srebro,wyszedł jak dla za mało industrialny (ale i tak od taty dostałem za niego ostrą bure - za mało dokładny i wykończony-dla mnie za bardzo)jeśli chodzi o noszenie podobno wygodne .

(11-04-2014, 08:22 PM)kriss napisał(a): ciekawe pomysły. Bardzo awangardowe Uśmiech

Dzięki ,co byś zmienił,jakaś wskazówka , krytyka ?
Odpowiedz
kolorowy ... niszczysz i wyniszczasz! nie rozumiem tego wszystkiego i rozkminiam na wszelkie sposoby ale czy nie o to w tym chodzi ? Popsułeś mi w głowie że aż chyba mi sie ten pierścionek przyśni, pokaż coś więcej.
Odpowiedz
(11-04-2014, 09:39 PM)srebrofigaro napisał(a): kolorowy ... niszczysz i wyniszczasz! nie rozumiem tego wszystkiego i rozkminiam na wszelkie sposoby ale czy nie o to w tym chodzi ? Popsułeś mi w głowie że aż chyba mi sie ten pierścionek przyśni, pokaż coś więcej.
Zaraz coś zrobie na szybko tak jak książka piszę-żebyś lepiej spał Uśmiech
Odpowiedz
pytasz o krytykę Uśmiech Trudno tu coś zarzucić. Ten granit jest dość ostry. Inaczej bym go wkomponował w całość, albo jakoś zabezpieczył.
Odpowiedz
w tym pierwszym pierscionku, te "kulki" to metal czy kamien?
Odpowiedz
ten fallus (skamielina) to mi wyglada na skamieniałego - rostrum belemnita - ...choc wole to pod nazwa "palec czarownicy" lub "piorun" Puść oczko
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to nordwind kiedyś wrzucał tez takie oprawione fallusy hehe. Skamieniałe osmiornice czy cuś...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości