Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare moje formy
Jedni robią przedmioty praktyczne inni uważają, że kreacja artystyczna jest ważniejsza. Dziś byłem na prelekcji uznanego w świecie artysty złotnika Philipa Sajet. Połowa jego prac do noszenia się zupełnie nie nadaje. A nawet w połowie prezentacji miałem myśl, że facet nie lubi kobiet bo ciągle chodziły by pocięte i pokaleczone jego pracami (np używa szkła odkruszonego z bryły i niczym nie obrobionego) . Artystycznie super praktycznie część z nich tylko do patrzenia w galeriach.

Odpowiedz
(11-08-2014, 09:06 PM)BoBig napisał(a): Jedni robią przedmioty praktyczne inni uważają, że kreacja artystyczna jest ważniejsza. Dziś byłem na prelekcji uznanego w świecie artysty złotnika Philipa Sajet. Połowa jego prac do noszenia się zupełnie nie nadaje. A nawet w połowie prezentacji miałem myśl, że facet nie lubi kobiet bo ciągle chodziły by pocięte i pokaleczone jego pracami (np używa szkła odkruszonego z bryły i niczym nie obrobionego) . Artystycznie super praktycznie część z nich tylko do patrzenia w galeriach.

Ja nie wiem, czy artystycznie super.
Jak dla mnie to zwyczajne paskudztwa. A żeby szkiełka na drucie zawiesić, o chyba nie trzeba być specjalnie wielkim artystą.

Był tu gdzieś wątek kobietki, która nawlekała koraliki i jakoś nie mogła zrozumieć, że nikt nie zachwycał się jej artyzmem.
Prawda jest taka, że gdyby nazywała się Philip Sajet, to koraliki stałyby się dziełami.

Większymi artystami są dla mnie co poniektórzy uczestnicy tego forum. Panowie, ja rzadko się udzielam, ale zapewniam, że wiele zdjęć sprawia, że wzdycham, lub skręcam się z zazdrości - w zależności od humoruUśmiech
Odpowiedz
To tak jak z pokazami mody, to może ewentualnie zainspirować złotnika, który tworzy po to by była biżuteria noszona ale tu zgodzę się z Olax - cienko z tym.
Odpowiedz
Obiecałem , to zrobiłem -teraz nauka "kurzego kupra"

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
"kurza dupa" Świetnie Ci wyszła Ząbki Dawaj dalej Ząbki
Odpowiedz
Miło , dzięki . Pierwszy raz lutowałem mosiądz ze srebrem i ostatni .bo jakieś masakry mi sie działy Cry ,żarło i parzyło mi strasznie nie wiem w czym tkwi problem ?
Odpowiedz
mosiądz to stop cynku i miedzi i w połączeniu ze srebrem tworzy lut Uśmiech Przypuszczam,że w miejscu lutowania mosiądz topił się i rozpuszczał Ząbki Erddill i Simonikulus lutuje mosiądz. Prędzej Ci doradzą jaki lut stosować .
Odpowiedz
-te prace Sajeta kojarzą mi się z Legnickim Festiwalem Srebro,jak byś oprawił kurzą kupę masz 1 miejsce zapewnione taki to artyzm
Odpowiedz
@kriss nie dotykam sie do mosiądzu , chyba że w kotlarstwie !
@rubicon nie wiem co to Sajeta , jeśli Ci sie nie podoba mogłeś napisać do dupy-Ja sie nie obrażam ,z rzeczowej krytyki staram sie wyciągać wnioski i coś zmieniaćZąbki
Odpowiedz
@ Kolorowy nikt Cię nie obraża Ząbki. Przeczytaj swój wątek od początku. BoBig pokazuje nam wcześniej twórczość Pana Sajety Ząbki
Olax bardzo pochlebnie się o nim wyraża ZąbkiZąbkiZąbki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości