Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare moje formy
(01-19-2015, 01:31 PM)kolorowy napisał(a): @kriss nie dotykam sie do mosiądzu , chyba że w kotlarstwie !
@rubicon nie wiem co to Sajeta , jeśli Ci sie nie podoba mogłeś napisać do dupy-Ja sie nie obrażam ,z rzeczowej krytyki staram sie wyciągać wnioski i coś zmieniaćZąbki
-kolorowy sorry,że tak pod Twoim postem napisałem,ale to się tyczy kilka postów wyżej, to co pisał bobig o Sajecie dopiero to przeczytałem i musiałem napisać,Twoje prace są ok.
Odpowiedz
@kolorowy , mosiadz to jak mawiaja angole "pain in the ass" Smutny lutowanie idzie po ch... Do laczenia mosiadzu z miedzia mam lut fosforowy , do srebra coz tak jak pisal kriss latwo nie jest . Staram sie raz a dobrze .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
Ok.
Ja przepraszam .zerkam tylko od czasu do czasu na posty ,bo musze jakiś cholerny
żwir zakuwać. Co do mosiądzu więcej nie kłade go na blat - mam pomysła na dużą forme klepaną ale to dopiero w lato , i też nie wiem czy nie zdecyduje się na miedz lub brąz
Odpowiedz
-nie jestem specem,ale repusowałem miedz i brąz,to polecam miedz,bardziej plastyczna,milutka ciepła
Odpowiedz
(01-19-2015, 07:07 PM)rubicon napisał(a): -nie jestem specem,ale repusowałem miedz i brąz,to polecam miedz,bardziej plastyczna,milutka ciepła

Wiem tylko z brązem już pracowałem przy odlewach i daje się pięknie patynować od szarości do rozmaitych zieleni poza tym bardziej barwa mi odpowiada przy przecierkach , ale zobaczymy co z tego wyjdzie ,nigdy nie pracowałem z blachą z brązu
jak sie zachowuje przy głębokim repusie spodziewam sie że jest dość twarda .
Odpowiedz
-mnie przy głębokim repusie trochę pękała,musiałem się ratować lutowaniem,natomiast z miedzią nie miałem tego problemu,chętnie zobaczę fajny repus
Odpowiedz
Tak sobie , dziś nie miałem co robić .

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(01-25-2015, 08:27 PM)kolorowy napisał(a): Tak sobie , dziś nie miałem co robić .

Ząbki i tak trzymac
[attachment=2449]
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
@kolorowy, widzę, że twórczo spędziłeś niedzielę. Tzw. czynny wypoczynek Ząbki Trzymaj tak dalej, świetna robota Uśmiech
Odpowiedz
(01-26-2015, 01:19 PM)kriss napisał(a): @kolorowy, widzę, że twórczo spędziłeś niedzielę. Tzw. czynny wypoczynek Ząbki Trzymaj tak dalej, świetna robota Uśmiech

nie po prostu dostałem wypowiedzenie z roboty i musze coś kminić żeby na rachunki było , ale ciężko jest - kobita powiedziała że za tykie coś to góra 130 zł. wazme. Mam pytanko ile musze za takie coś zapłacić w probierni za próbe i czy wyrób daje sie z kamieniami ,czy nie (waga 78 gr.-całość), ale dzięki za dobre słowo Smile będzie więcej tylko ogarnąć pracownie musze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości