Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
srebro świeżo stworzone w kilku ujęciach

Odpowiedz
Kurcze. Ładne.
Odpowiedz
ładnie zrobione przedmioty, ale chyba zbyt duży kontrast oświetlenia podczas robienia zdjęć Uśmiech
Odpowiedz
Chciałem je tak pokazać aby jak najwierniej oddać ich wygląd, bursztyn może ma za dużo światła od spodu ale za to widać jaki jest w rzeczywistości a mimo starań i tak na żywo wyglądają lepiej. Pewnych cech na zdjęciu nie ma możliwości zobaczyć a jak oglądasz w realu widać wszystko i ja bym tego chciał.
Praca przy tej biżuterii to wiele godzin spędzonych w pracowni aby klient później bez negatywnych odczuć z przyjemnością mógł oglądać a jeszcze lepiej by chciał nosić tę biżuterię.
Dla mnie chęć noszenia biżuterii tworzonej przeze mnie ze strony klientek i klientów to wciąż pierwsza i najważniejsza cecha, którą kieruję się podczas jej wykonywania.
Odpowiedz
Piękna robota
Odpowiedz
Nie będę skromny, piękna.
Odpowiedz
Chyba jednak przydałoby się trochę skromności, bez urazy
Odpowiedz
(11-19-2014, 06:15 PM)silverpaul napisał(a): Chyba jednak przydałoby się trochę skromności, bez urazy

Oj tam.
Skromność jest przereklamowana. Każdemu się zdarza patrzyć na swoje wyroby i myśleć, że są piękne.
Szafir powiedział to głośnoUśmiech

Ja jak jestem szczególnie zadowolona z czegoś co zrobi, to łażę za mężem i każę się zachwycaćUśmiech Czasem przewraca oczami, ale trudnoZąbki
Odpowiedz
I tak trzymać Olax, tak trzymać szczególnie, że sam nie wpadnie na to, że zachwycać się trzeba, bo to samo zdrowie w końcu czuć te pozytywne emocje( przepraszam) wibracje! Musisz go po prostu ubrać w Twoją biżuterię.
Odpowiedz
ŁAŃCUCHY RĘCZNIE ROBIONE.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości