Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym polerować jadeit?
(01-26-2015, 08:33 AM)rubicon napisał(a): - Opal Kingdom-panie teoria ja wiem co to jest bębnówka,ale ty pewnie o tym czytałeś

tak w tej ksiązce którą mi poleciłeś Uśmiech

Cytat:może panie teoria zdjęcie potrzebne mi jest żeby ocenić przygotowanie pod poler

mi zdjęcie nie było potrzebne bo to jest oczywiste !

Cytat:i jeszcze jedno panie teoria proszę pokazać swoje prace,bo powtarzam to w każdym poście i zero wzmianki,panie teoria że zostaną pokazane.Przeczytaj sobie swój post i przypomnij swoja przygodę którą zaczynasz,w dziale Firmy Sklepy i Hurtownie z dn.18 04 2014r panie teoria

bębniarzu widze za czytanie ze zrozumieniem sprawia ci kłopot - w rozmowie z krissem pisałęm o projektowaniu biżuterii więc nie wiem jaki to ma związek ...nie będe ci tego tłumaczył bo szkoda czasu.

spytam się jeszcze raz - co chcesz udowodnić ?
to ze jesteś mistrzem bębna ?
to że się myle ? ..
> jesli tak to które z informacji jakie przekazałem są nieprawidłowe ?
+ jakie to ma znaczenie co ja robie... i co cie to obchodzi ?
Ja ci człowieku nic nie musze udowadniać a ty sobie powtarzaj
...poza tym co by ci to dało ?

jesli widzisz gdzieś błędy to je popraw a nie marudzisz jak dziecko.
pokaz..pokaż .. tak to sobie do koleżanki możesz mowić

poziom jaki reprezentujesz jest prymitywny a twoje denne wypowiedzi tylko cię upokarzają więc teraz już idz i nie trzaskaj drzwiami.
Odpowiedz
-Opal Kingdom-przytoczę twoje słowa panie teoria;dopiero rozpoczynam przygodę z biżu i tym samym z projektowaniem przeczytaj sobie i naucz się na pamięć to co napisałeś-jesteś mistrzem PIJARU robisz z siebie specjalistę znawcę wszystkiego fanie opali,dla ciebie wszystko jest oczywiste,już jeden taki był,wszystko wiedział,ale jest już w Brukseli,a twój rysunek z postu ;jak wyjąć kamień;,mnie powala jak na kogoś co od dziecka rysuje i robi projekty,a powiedz mi kiedy ty się tego nauczyłeś,jak oprawić kamień jak usunąć od kwietnia 2014 ,żeby pokazać to trzeba to mieć,panie TEORIA.
Odpowiedz
Uśmiech
mówiłem ze nie bede ci tego tlumaczyc.
ale ty mi wytłumacz co znaczy to zdanie które cytowałeś ?

poza tym nie moge zrozumieć dleczego twierdzisz za ja mam obowiązek / że musze pokazac moje 'prace'
.. i co ja z tego bede miał i co ci to da ?
moim zdaniem sam się wystarczająco upokarzasz

ps. jeszcze nie odpowiedziałeś na pytania
Odpowiedz
Opal Kingdom będziesz miał satysfakcję chyba nie jesteś materialista co do twojej wypowiedzi panie teoria w poście ,oznacza nic innego jak dobry PIJAR Stales się specjalistą z dziedziny jubilerstwa w 9 miesięcy od 18.04.2014r.Jutro wstawie moje prace kaboszony,robione z ręki, a nie bebnowka,jak nie uwierzysz to zapraszamy do Kielc i zobaczysz jak robię z ręki panie TEORIA
Odpowiedz
sorry ale po raz kolejny zmieniasz temat i nie odpowiedziałes na pytania.
i dalej mysle ze masz problemy ze zrozumieniem
- nigdzie nie twierdze że jestem specjalista od biżu - pokaz mi gdzie tak napisałem -- to że podzieliłem sie pomysłem według ciebie znaczy ze uwazam sie za specjaliste ? -- chyba juz sam nie wiesz co piszesz

poza tym prawda jest taka że dla niektórych 'rzeczy oczywiste' sa oczywiste a inni potrzebują wielu lat aby zrozumieć podstawy.

satysfakcje ? jaką ?

ps. troche cięzko się czyta te twoje wypociny ..w zdaniach brak logiki i nie do konca wiem o co chodzi.. (satysfakcje ..materialistą ..???)

ps2. ja chciałem zobaczyc rzeżbiony nefryt wykonczony w bębnie ale niech będa te kaboszony

ps3. róznica miedzy nami jest taka że ty nie wiesz co ja robie co potrafie i co posiadam .. a co ty sobie tam robisz mnie nie interesuje
dlatego możesz sobie jedynie gdybać sądzić czy wątpić
.. a ja nie musze ci nic udowadniać

mnie interesują raczej kamienie wysokiej jakości więc jak tak bardzo chcesz mnie czymś zaskoczyć to się musisz postarać bo mozesz nie odczuc satysfakcji
Uśmiech

ps4 ....dalej nie wiem co w ten sposób chcesz mi udowodnić ?
> ze szlifujesz kaboszony ? .. fajnie ale co mnie to obchodzi ?
ja ci wierze Uśmiech .... jak masz ochote coś pokazac lub się pochwalić to zrób to a nie prowadzisz dyskusje o niczym i marnujesz tylko czas Wykrzyknik
Odpowiedz
-Opal Kingdom nie strasz mnie w wiadomościach prywatnych,co mi możesz zrobić,napisz to na ogólnym forum,napisz gdzie,a chętnie się pojawię,odnośnie twoich wątpliwości i zapytań panie teoria wiem kim jesteś teoretykiem co może popisać na forum anonimowo,bo nikt niczego nie widział i nie wie o tobie nic,a posiadasz tylko BUJNĄ FANTAZJĘ panie teoria,piszesz ,że cię interesują kamienie wysokiej jakości,wszyscy mamy jakieś zainteresowania,ale nie jesteśmy specjalistami w kilka miesięcy od momentu rozpoczęcia przygody panie teoria,na forum mogę pokazać swoje prace,bo od tego jest forum,nie musisz oglądać,nie robię tego dla ciebie panie teoria.
Odpowiedz
Uśmiech
jak chcesz to mozesz sobie pokazać moją wiadomość ..ciekawi mnie gdzie cie tam strasze.. napisałem ci że nie chce cie tak już męczyć publicznie bo mi cie szkoda..ale ty dalej nie potrafisz czytać.
i znowu mylisz pojęcia -- biżutaria a kamienie to raczej róznica.
jesteś za bardzo ograniczony żeby móc mi cos powiedzieć.
ty napewno nie jesteś specjalista w żednej dziedzinie Uśmiech Uśmiech

powodzenia
Odpowiedz
(01-27-2015, 01:07 PM)Opal Kingdom napisał(a): Uśmiech
jak chcesz to mozesz sobie pokazać moją wiadomość ..ciekawi mnie gdzie cie tam strasze.. napisałem ci że nie chce cie tak już męczyć publicznie bo mi cie szkoda..ale ty dalej nie potrafisz czytać.
i znowu mylisz pojęcia -- biżutaria a kamienie to raczej róznica.
jesteś za bardzo ograniczony żeby móc mi cos powiedzieć.
ty napewno nie jesteś specjalista w żednej dziedzinie Uśmiech Uśmiech

powodzenia

-nie zmęczyłeś mnie cioto,bądz facetem z jajami piszę to w wolnych chwilach,a szkoda to jak" krowa wejdzie w zagon",(w żednej to napewno nie jestem specjalistą) Uśmiech Uśmiech,na prywatnym,zmieniłeś zdanie i co innego pisałeś...żebym wpisał sobie i wykropkowałeś co... że pokażesz mi,i swoje prace,i ilu ty panie teoria znasz szlifierzy na całym świecie twój PIJAR nie zna granic panie TEORIA,piszesz co ci ślina na język przyniesie i bujasz ludzi swoją wiedzą...panie teoria, wpisz swoje IQ po zerze 0,........,a spotkanie nadal aktualne.
Odpowiedz
czy jak bedziecie sie lac po mordach, to powiecie kiedy i gdzie to wezme kamere?
Odpowiedz
(01-27-2015, 03:53 PM)kfadrat napisał(a): czy jak bedziecie sie lac po mordach, to powiecie kiedy i gdzie to wezme kamere?

-ale musisz uważać z tą kamerą bo przy okazji, i tobie się może obsunieUśmiech za twoje wulgaryzmy....w postach
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości