Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzornik obrączek
Witam bardzo serdecznieUśmiech
Czy ktoś z Was wie gdzie można i czy w ogóle można zakupić wzornik z obrączkami? Mam na myśli wzornik z obrączkami pozłacanymi lub srebrnymi.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Chodzi Ci o wzornik do sprawdzania wielkości?
Coś takiego?

[Obrazek: PUSDfEg7j3s2.jpg]

Raczej będzie to z nieszlachetnego metalu, nie ze srebra czy pozłacane.
Musisz sprecyzować pytanie, bo nie do końca je rozumiem. Po co Ci ten wzornik pozłacany?
Odpowiedz
Witam,
Nie zrozumieliśmy się. Możliwe, że nie dokładnie wyjaśniłem o co mi chodzi. Zamieszczony przez Ciebie obrazek ukazuje obrączki miarowe albo kluczyki miarowe, miarka itp. ( zwał jak zwał). Wzornik z obrączkami najczęściej składa się z palety oraz gotowych obrączek ( wzornika w innej formie nie widziałemUśmiech. Swojego czasu takie wzorniki dawał sklepom Lazur ( nie wiem czy za darmo czy się coś za nie płaciło). Teraz ciężko jest zdobyć wzornik. Jedynie na zamówienie u złotnika ale wtedy to trochę kosztuje, dlatego tez szuka innych sposobów zdobycia takiego wzornika.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Takie wzorniki często rozprowadzaja firmy zajmujące się produkcja obrączek kiedyś posiadał coś takiego Swepol, nie wiem jak teraz ale parę lat temu za komplet metalowych obrączek trzeba było zapłacić kilka stówek
Odpowiedz
Dzięki za info. Chyba jedynym wyjściem będzie wysłanie kilku zapytań do firm zajmujących się produkcja obrączek. Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości