Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak nagrac Polski slownik poprawnej pisowni
To jest twoja przeglądarka.
Bardzo ładnaZąbki

Teraz wejdź na forum, jak będziesz pisał odpowiedź, to zrób dokładnie to, co ci napisałam wyżej.
Prawy przycisk myszy itd.

[Obrazek: srebrniep_wwneaxh.png]

Albo możesz to zrobić na poczcie. U mnie na Interii akurat:

[Obrazek: srebrnie2_wwneanh.png]
Odpowiedz
Dzieki olax do tego doszedlem - ale to jednak jeszcze nie to co byn chcial - pdkresla bledy ale popatrz Sama .

[Obrazek: 003_zps6fuzrfni.jpg]
Odpowiedz
@Nordwind pomoc Olax jest bezcenna, ale musisz mieć polskie znaki. Kliknij prawym klawiszem na ikonę klawiatury w dolnym prawym rogu monitora. pojawi się okno z opcją settigs. Po kliknięciu lewym na settings w kolejnym oknie będziesz miał klawiatury jakich używasz. Jeżeli nie masz polskiej to funkcją Add. dodaj polską klawiaturę programisty. W tedy po wciśnięciu prawego Alt i przytrzymaniu masz polskie znaki typu ż, ó, ł, itd. Obawiam się, że bez tego korekcja pisowni nie zadziała.

,       ,      
Odpowiedz
(05-05-2015, 07:08 PM)kriss napisał(a): @Nordwind pomoc Olax jest bezcenna, ale musisz mieć polskie znaki. Kliknij prawym klawiszem na ikonę klawiatury w dolnym prawym rogu monitora. pojawi się okno z opcją settigs. Po kliknięciu lewym na settings w kolejnym oknie będziesz miał klawiatury jakich używasz. Jeżeli nie masz polskiej to funkcją Add. dodaj polską klawiaturę programisty. W tedy po wciśnięciu prawego Alt i przytrzymaniu masz polskie znaki typu ż, ó, ł, itd. Obawiam się, że bez tego korekcja pisowni nie zadziała.

Jesli chcesz pisać od razu polskimi znakami, to zrób to, co Ci napisał Kriss.

Przeglądarka ma swój własny słownik j polskiego.
On będzie działał tylko w przeglądarce i służy do sprawdzania pisowni.
Sam nie napisze polskich znaków, ale podkreśli  na czerwono.

Norwid. Jak masz ustawiony na język polski, to wyraz który się podkreslił jest źle napisany.
Wystarczy najechać na niego i kliknąć prawym przyciskiem myszy i wyświetlą ci się podpowiedzi.
Wybierasz jakąś z podpowiedzi i przeglądarka wstawi polski wyraz z polskimi znakami. Ja sprawdzałam na j. niemieckim i wstawiała mi niemieckie słowa z tymi kropeczkami u góry.

Ale jeśli uda ci się dodać polski język do windowsa, to na pewno będzie Ci się łatwiej pisało.
Chociaż mój mąż do dzisiaj pisze bez polskich znaków i później po kolei poprawia wyrazy, bo twierdzi, że tak jest mu łatwiejUśmiech

[Obrazek: srebrnie3_wwnwneh.png]

[Obrazek: srebrnie4_wwnwnew.png]
Odpowiedz
Super funkcjonuje czasami sie trafia coś nie podkreślonego ale rzadko. Bardzo dziekuje kolegom którzy przyszli mi z pomocą w "" pokonaniu smoka "" ( Wybralem typ - olax )

[Obrazek: 005_zpsfvd5q1rx.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości