Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Pomysł
pierwsze skojarzenie ktore mialem "a ten jaki Kriss sie zrobil" Ząbki

Podoba mi sie zamysl, nie podoba mi sie carga, ja bym ja wykonczyl na blyszczaco albo zmatowal tak jak te placki ze srebra trzymajace drewno. Jakich gatunkow drewna uzyles?
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
Tego wióra nie ma  Niezdecydowany zdjęcia wyszły chyba za blisko , wygląda strasznie skatowany , muszę popracować nad ustawieniami foto i robić chyba nie makro  Biggrin
Odpowiedz
(12-30-2015, 12:19 PM)kfadrat napisał(a): pierwsze skojarzenie ktore mialem "a ten jaki Kriss sie zrobil" Ząbki

Podoba mi sie zamysl, nie podoba mi sie carga, ja bym ja wykonczyl na blyszczaco albo zmatowal tak jak te placki ze srebra trzymajace drewno. Jakich gatunkow drewna uzyles?

jakieś mahonie dostałem kilka takich małych okładzin , carga jest na błysk nie wiem dlaczego tak wyszła może od łap i tego powiększenia  Niezdecydowany albo czas mocniejsze okulary zakładać Cry
Odpowiedz
fajne te mahonie. A ta carga na moje oczy wiglada jak zkuta i nawet nie przeleciana papierem, taka nierowna polmatowa i niewiadomocojeszcze, dlatego o tym napisalem. Jesli jest na blysk to jestem bardzo na tak.
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
(12-30-2015, 12:31 PM)kfadrat napisał(a): fajne te mahonie. A ta carga na moje oczy wiglada jak zkuta i nawet nie przeleciana papierem, taka nierowna polmatowa i niewiadomocojeszcze, dlatego o tym napisalem. Jesli jest na blysk to jestem bardzo na tak.

Dziś jeszcze popracuje nad polerem i fotami , dzięki, jak to ma ktoś kupić to musi być ideał na fotce  Biggrin , 
Odpowiedz
Dziś w innym stylu , jeden dzień - jeden pierścionek , takie plany na Nowy Rok  Biggrin

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Fajne. Jak zrobiłeś taką oprawę kamienia ?
Odpowiedz
Roztopiłem srebro i z wysokości wlałem do wiadra z wodą pozbierałem i przylutowałem do do blachy spodniej cargi  Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin , grunt to się nie narobić a coś zrobić  Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin 
Odpowiedz
Ale kiciarz Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
(12-31-2015, 02:02 PM)kolorowy napisał(a): Roztopiłem srebro i z wysokości wlałem do wiadra z wodą pozbierałem i przylutowałem do do blachy spodniej cargi  Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin , grunt to się nie narobić a coś zrobić  Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin 

Bardzo podoba mi się ta technologia. Poziom "mistrz" - to jest włożyć do wiadra kamień, wlać srebro i wyjąć gotowy pierścionek Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości