Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mnap89 - moje blinki :P
A ostatnio zrobilem cos takiego

[Obrazek: 11412348_1090751667620172_89610948108290...f73145954f]

[Obrazek: 11406495_1090747007620638_70913202205951...e=55E9F817]

Oczywiscie wykonany recznie z jednego kawalka srebra 925. Wzor frezowany i grawerowany - koślawo troche ale jest Uśmiech No i przydalby się mikroskop bo trzymac lupe i frezowac troche ciezko.

Waga 9,6 gram a to ze wzgledu na maly rozamiar - 14. Srednica wzoru 10mm.

Chetnie poslucham co sadzicie.
Odpowiedz
trochę krzywa czaszka nadaje charakteru i lekkiej przekory Ząbki Jak dla mnie bardzo starannie zrobione. Ciągle się powtarzam, ale lubię takie czyste, proste i dopracowane formy. Piękna robota Uśmiech
Odpowiedz
Dobre. Czacha ma wyraźny przekaz....
Odpowiedz
Jednak chcąc otrzymać dobry wynik w grawerce lub zakuciu kamyków trzeba mieć mikroskop lub tanie rozwiązanie binokulary na przykład Optovizor (z nimi trzeba ostrożnie nie każdemu pasują). Początek zaliczony.
Oprawiam ...
Odpowiedz
Bardzo fajnie , osobiście bardzo lubię takie goloneszki , następnym razem spróbuj zejść profilem czaszki do szyny może być ciekawiej "tak tylko do łba mi wpadło jak oglądałem" ale  podoba mi się robota choć nie gustuje w czaszkach - to pewno dla jakiegoś moto-diabła  Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
(06-12-2015, 02:44 PM)mnap89 napisał(a): Uśmiech No i przydalby się mikroskop bo trzymac lupe i frezowac troche ciezko.

Mam mikroskopy ale często używam lupy. Zawieszam ją na drucie            

Pracując z lupą mogę robić 2-3 godziny dziennie, na mikroskopie to nie możliwe ( starość ).

Pierścień ładny. Czaszka w nowoczesnym stylu Biggrin  gratuluję.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
Moja propozycja sygnetu z czachą.

Zero 3d - wszystko rencyma. Biggrin

[Obrazek: Pl49I.jpg]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
Cactoos ale to z odlewu jest czy nie?

Ps. widze, ze dla Hells'ów robisz ;D

Dzieki za mile slowa. Co do wzoru to oczywiscie wyszlo troche koslawo bo grawerowac to ja nie umie a i rylce mam takie sobie Uśmiech Kula grawerska tez by sie przydala do takiej roboty. No ale jak na pierwszy takie frezowany/grawerowany projekt to i tak jestem zadowolony ze wyszlo i chociaz przypomina czaszke Ząbki

Kolorowy - dla moto-diabla? W sam raz dla mnie Ząbki

Orafo - no wlasnie do tej pory nie myslalem, ze raczej mikroskop mi zbedny ale teraz zmienilem zdanie - trzeba bedzie sie za czyms rozejrzeć. Co do tych okularow czołowych to mam takie ale nie lubie tego. Nie wygodne, wkurzaja mnie i wogle lipa Ząbki
Odpowiedz
(06-13-2015, 09:13 AM)mnap89 napisał(a): Cactoos ale to z odlewu jest czy nie?

Ps. widze, ze dla Hells'ów robisz ;D

Rzeźba w wosku i potem odlew. Zamówienie dla całej obsady piekła było. Smile
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
mnap89 mikroskop ma jedną wadę - uzależnienie. Ja jak narkoman robię wszystko pod mikroskopem (całymi dniami)- jest mi tak wygodniej, wzrok mam dobry.
Oprawiam ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości