Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mnap89 - moje blinki :P
mnap89 Fajny sygnecik ,taki elegancki i gładziutki, bardzo w moim guście. Rozmarzony
Akurat dla ukrywającego się metalowca w garniturku a na koncert pierścień coctosa. Rozmarzony Rozmarzony .
SUPER.  
Odpowiedz
Dzieki Uśmiech

btw. Mysle, ze pierscionka od cactoosa nie chcialbys nosic nie bedac w hells'ach Język
Odpowiedz
(06-13-2015, 02:51 PM)mnap89 napisał(a): Dzieki Uśmiech

btw. Mysle, ze pierscionka od cactoosa nie chcialbys nosic nie bedac w hells'ach Język

Lepiej nie. To sygnet identyfikujący konkretną grupę i za "bezprawne" noszenie jeden kolo już po ryju zebrał. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
(06-13-2015, 02:59 PM)cactoos napisał(a):
(06-13-2015, 02:51 PM)mnap89 napisał(a): Dzieki Uśmiech

Lepiej nie. To sygnet identyfikujący konkretną grupę i za "bezprawne" noszenie jeden kolo już po ryju zebrał. Biggrin

Naprawdę?
W Polsce? O_o
A nie oglądacie za dużo filmów?
Odpowiedz
Naprawde w polsce. Za granica to ogrsze rzeczy robia Język
Odpowiedz
Ostatnio robilem taki wisiorek - oczywiscie ręcznie.

Generalnie wyszlo nawet dobrze(tzn jak dla mnie), chociaz cyrkonie moglbym lepiej oprawic ale robota z rylcami coś mi nie szła Język 

Na zdjeciu na szczecie tego nie widac Język 

[Obrazek: 11110173_1097767456918593_35231689812922...e=56291E65]

Wiem ze zdjecie dupne i duzo nie widac ale wszelkie rady i sugestie mile widziane!
Odpowiedz
No panie chyba nie w srebrze. Pięknie ( drobna uwaga - mniejsza krawatka, albo bardziej wysmukła i wszystko cacy Ząbki )
Odpowiedz
(06-26-2015, 11:44 AM)kriss napisał(a): No panie chyba nie w srebrze. Pięknie ( drobna uwaga - mniejsza krawatka, albo bardziej wysmukła i wszystko cacy Ząbki )

No wlasnie w srebrze robilem bo to pierwszy taki projekt wiec szkoda złota na błedy Ząbki

3 razy zaczynalem bo nie moglem rozkminic jak zrobic tak zeby bylo dobrze Ząbki

Krawatke wczesniej zrobilem mniejsza ale wydawala sie troche za mała wiec zmienilem na odrobine wieksza. 

Co do wymiarow bo zapomnialem to centralny kamien cytryn 6x9 mm i 16 cyrkonii 1,5mm. Linka 1,6mm. 
Odpowiedz
nieśmiało zapytam ile godzin dłubania ? Ząbki
Odpowiedz
mi się bardzo podoba Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości