Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mnap89 - moje blinki :P
Bardzo mi się podoba, cos w moim stylu.
Jesli chodzi o ręczne wykonywanie takich elementów to czemu nie w końcu nie jesteśmy składaczami koralików jakich dużo w sieci.To dla nich produkują takie bajerki bo oni nic nie potrafią, ewentualnie nawlekać i przykleić metkę.
Bransoletka jest ekstra. Biggrin Biggrin
Odpowiedz
@silverpaul - podobno wszystko już było Puść oczko Ale na poważnie, masz racje nie jest to jakaś straszna wydumka, ani nic unikalnego. Widzialem kiedys "coś podobnego" ale bylo znacznie mneijsze, rurki byly proste i dluzsze, wszystko gładkie, wykonane z folii, a wewnatrz linka silikonowa...

@Krzysztekx - zaprawdę prawdę powiadasz waść, jednakże mowiąc, że mogłem użyć część gotowych elementów miałem na mysli oszczędność czasu, który musiałem włożyć w zrobienie ich samemu. No ale te gotowe nie były takie jakbym chciał, a że mam sporo wolnego czasu (roboty mało) to mogę się pogrzebać i zrobić tak jak chce i aby było porządnie.

@Leszek - tnx
Odpowiedz
@mnap89 wzór już spotykany, nawet z kulkami z koralowca, ale liczy się to, że całość wykonana ręcznie i przemyślana ( rysujące się kulki ) To jest rodzaj szlifowania umiejętności i projektowania przedmiotu, chociaż klient nie doceni ogromu włożonej pracy Smutny
Odpowiedz
(07-21-2015, 02:52 PM)kriss napisał(a): ....................chociaż klient nie doceni ogromu włożonej pracy Smutny

o...........przepraszam ja jestem skromnym drogowcem ( chociaż budowałem największy most w Polsce ) ale zawsze doceniam i szanuję ręczną pracę.

Pytanie : dlaczego zegarek Szwajcarski kosztuje np. 5000 zł ............ bo godzina pracy zegarmistrza w Szwajcarii to 300-800 zł na godzinę.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
(07-21-2015, 03:39 PM)Leszek napisał(a): Pytanie : dlaczego zegarek Szwajcarski kosztuje np. 5000 zł ............ bo godzina pracy zegarmistrza w Szwajcarii to 300-800 zł na godzinę.

Za swoje tarcze tez będziesz mógł sobie tak liczyć pewnie. Puść oczko 
Odpowiedz
Takze tym razem bedzie cos malo oryginalne i wykonane calkowicie recznie.

Dlugosc: 50 cm
Szerokosc: 8 mm
Grubosc 2 mm
Waga: 69,840 g

[Obrazek: Pancerka001m.jpg][Obrazek: Pancerka002m.jpg]
Odpowiedz
@mnap89 ładnie i czysto. Łańcuszki to moja zmora. Nie znoszę ich robić. Mój rekord z przed chyba 20 lat nigdy nie powtórzony to 50 cm i 6,0 g ze złota, też pancerka ( nigdy więcej !!! ) Zawsze podziwiam cierpliwość tych którzy to robią.

" Takze tym razem bedzie cos malo oryginalne i wykonane calkowicie recznie. "  Mam jedną uwagę, czy zapięcie też ? ZąbkiZąbkiZąbki
Odpowiedz
@kriss myslalem, ze kwestia zapiecia bedzie oczywista w tym przypadku Puść oczko
Generalnie lancuchy lubie robic jak wiem jak Ząbki garibaldi tez ciekawy i dosc szybko sie robi. Pancerka im grubsza tym trudniej skrecic.
Odpowiedz
Big Grin 
Jak Wy to robicie ??? Ja nawet blachy 0,2 mm prosto nie zagnę a tu takie równe ogniwka Ci wyszły.
Super !
Ładne robisz fotki.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
Moim zdaniem nie liczy sie czy mniej ,czy więcej jest orginalne. Istotne jest to jak ty sie czujesz wykonując taką prace bo pewnie jesteś zadowolony z siebie i z tego co robisz.
Ja tak mam ;-)
Kozak łańcuch.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości