Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olax
Dzwoneczek"

W wersji płomiennorudejZąbki

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Lubie rude a ta jest dość powabna  Biggrin 
Odpowiedz
(10-23-2015, 11:20 PM)kolorowy napisał(a): Lubie rude a ta jest dość powabna  Biggrin 

Trochę przesadziła z botoksem na twarzy, ale figurą nadrabiaZąbki

A tak poważnie, to na prawdę muszę się w końcu nauczyć grawerować, bo baardzo mi brakujeSmutny
Odpowiedz
Tu grawer jest wg. mnie zbędny tylko tą igłę zamienił bym na diamentowania , ale figurą nadrabia mankamenty  Biggrin
Odpowiedz
jak dla mnie , przy takiej formie dzwoneczka , jesli grawer to co najwyzej  w  typie kokeshi dolls .

ps .
a tak dzwoneczki i dzwoneczkowie bawia sie po robocie , jak juz nie wrozkuja Ząbki Ząbki 

nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
nie mam fece'a i nic nie mogę zobaczyć Smutny Czytałem tylko wymianę uwag na temat "dzwoneczka" Ząbki
Przyglądałem się kilka razy Dzwoneczkowi i coś mi w nim nie do końca pasowało ? Wygląda na to, że
samej postaci poświeciłaś wiele pracy i dopracowałaś szczegóły a te "skrzydełka" są z innej bajki
zrobione przez amatora Smutny Pani Olax nie życzę sobie takich wpadek więcej ZąbkiZąbkiZąbki

a mnie się bardzo podoba  żona KRISSA Love
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
Olax - super robota ale skrzydła skopałas - zgadzam sie z krissem.
Odpowiedz
Naprawdę skopałam? O_o
Dlatego że bursztyn? Czy dlatego, że takie proste w stosunku do samego dzwoneczka?

Miały być z bursztynu, bo miały być przeźroczyste, Na początku zaplanowałam takie bardziej wymyślne, ale za dużo tego było.
Nawet przez chwilę chciałam dać takie malutkie zupełnie, ale te w końcu mi najlepiej przypasowały.
Jedyne co mi się nie podoba, to skrzydełka wychodzące  nie wiadomoskąd z tyłu Biggrin .
Ale tez nic lepszego nie wymyśliłam.

Na drugi raz spróbuję inaczej to zrobić.
Odpowiedz
(10-24-2015, 09:03 AM)olax napisał(a): Naprawdę skopałam? O_o
Dlatego że bursztyn? Czy dlatego, że takie proste w stosunku do samego dzwoneczka?

Miały być z bursztynu, bo miały być przeźroczyste, Na początku zaplanowałam takie bardziej wymyślne, ale za dużo tego było.
Nawet przez chwilę chciałam dać takie malutkie zupełnie, ale te w końcu mi najlepiej przypasowały.
Jedyne co mi się nie podoba, to skrzydełka wychodzące  nie wiadomoskąd z tyłu Biggrin .
Ale tez nic lepszego nie wymyśliłam.

Na drugi raz spróbuję inaczej to.

Sama postać jak wcześniej pisałem jest dopracowana i z przodu i z tyłu, a skrzydełka z tyłu NIE !  Biggrin ???
Teraz szczegóły: brak dopasowania elementów. Nie powinno być widać łączeń i ładniej by wyglądało gdyby
zróżnicować grubość płaskowników z których są zrobione oprawy skrzydeł i zawieszka ( płynność linii )
np. grubość płaskownika na szczycie skrzydełek grubsza a przy łączeniu cieńsza ( piłowanie lub kucie )
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
(10-24-2015, 09:57 AM)kriss napisał(a): Sama postać jak wcześniej pisałem jest dopracowana i z przodu i z tyłu, a skrzydełka z tyłu NIE !  Biggrin ???
Teraz szczegóły: brak dopasowania elementów. Nie powinno być widać łączeń i ładniej by wyglądało gdyby
zróżnicować grubość płaskowników z których są zrobione oprawy skrzydeł i zawieszka ( płynność linii )
np. grubość płaskownika na szczycie skrzydełek grubsza a przy łączeniu cieńsza ( piłowanie lub kucie )

Eee tam.
Większości rzeczy o których piszesz w ogóle nie widać na żywo Biggrin . Ja je zauważam dopiero na zdjęciach makro.

Skrzydełka z tyłu mogły być lepsze, ale w końcu to tył  .
Uznajmy, że to impresja dzwoneczkowa, nie dokładny portretUśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości