Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niewypał nr1
http://zapodaj.net/f492d5bdd5ce4.jpg.html

W sumie z tymi klipsami wiąże się śmieszna historia.
Pewnego razu do zakładu w którym się uczyłem przyszła pewna Pani "X" i poprosiła o zrobienie klipsówz bursztynem.
-Mają być duże i nieregularne, bo ja tylko takie lubie!
-Nie ma problemu.
Po dwóch dniach przychodzi owa Pani, żeby odebrać swój zamówiony towar.
Podaje tej Pani cene 120 zł.
A ta na mnie z mordą, że wzięła ze sobą 50 złotych i była pewna, że dostanie reszte....
Trochę mnie połamało tu i ówdzie na jej reakcje.
Od tamtego dnia walają się gdzieś w kartonie w sejfie.
A ja mam nauczkę do końca życia, żeby zawsze spytać klienta ile ma zamiar zapłacić Ząbki

Ps: ich waga to 14.500g tak więc cena i tak grubo zaniżona Puść oczko)

Pozdrawiam i z czasem bede wstawiał więcej
Odpowiedz
Wykonane calkiem przyjemne dla oka sie wydaje. Jedna uwaga to chyba troche nie dopasowana oprawa do kamieni - albo tak to na zdjeciu wyglada.

Swieta racja - cene ustalamy przed rozpoczeciem zlecenia. Inaczej to wychodza takie kwiatki Język
Odpowiedz
Stare, jubilerskie zmartwienia. Może niech jedzie do Chin?

https://www.alejasrebra.pl/
Odpowiedz
No jest ta oprawa troszkę niedociagnieta z tego powodu że bursztyn miejscami miał mniej niż mm o nie chciałem doginac czy też zbytnio tego fazowac ( ciąłem jeden kawałek wzdłuż). Najważniejsze że wiem jaki błąd popełniłem i nie robie go więcej Uśmiech pozdrawiam
Odpowiedz
Takie ananasy czasem się zdarzają hehe ale nie powiem nie razem miałem sytuacje ze po odebraniu naprawy czy zamówienia klientka następnego dnia przyszła z czekolada czy bombonierka dla mnie a Mistrzunio robił wielkie oczy hehe
Odpowiedz
Klipsy jak na początek ok.
Miałeś chłopie szczęście że praktykę odbywałeś w miejscu gdzie mogłeś się czegoś nauczyć.
Spotkałem się z pracowniami gdzie uczeń był od sprzątania, przygotowania materiału, sprzątania.
Tak mijał rok a uczeń poznawał miotłę z każdej możliwej strony, no i palnik.
Parce końcową wykonywali koledzy z pracowni jak im coś postawił.
Taka nasza rzeczywistość. Rozmarzony Rozmarzony
Niewypał jeśli chodzi o klienta, klipsy mogą być.
Pokaz coś innego.
Odpowiedz
[Obrazek: f492d5bdd5ce4.jpg]

Jak wstawiasz zdjęcie to u góry masz ikonkę "zdjęcie" wklej tam link.

Na klipsach się nie znam ale za 50 zł to u mnie pracownik nawet by miotły nie podniósł a co dopiero zrobić taki piękny przedmiot.
Dają plusa bo bardzo mi się podobają te clipsy chociaż zamiast tych kamieni wstawił bym tam emalię Love
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
Zabawa z elementami wyciskanymi na prasie hydraulicznej.  Tego Shreka robiłem akurat dla mojej lubej.  Pozdrawiam

Miałem pod ręką trochę syntetycznych dziwadeł to coś kombinowałem Puść oczko

Taki "gniotek" na szybko  Uśmiech

(08-29-2015, 10:56 AM)Leszek napisał(a): Jak wstawiasz zdjęcie to u góry masz ikonkę "zdjęcie" wklej tam link.

Na klipsach się nie znam ale za 50 zł to u mnie pracownik nawet by miotły nie podniósł a co dopiero zrobić taki piękny przedmiot.
Dają plusa bo bardzo mi się podobają te clipsy chociaż zamiast tych kamieni wstawił bym tam emalię Love

Leszek nie mam tego "zdjęcie" mam tylko "URL obrazka ". Korzystam z telefonu, rzadko z komputera może dlatego wcięło mi to wstawianie zdjęcia.  Pozdrawiam

Gniotek nr 2 do kompletu

(08-29-2015, 10:02 AM)Kierzysztekx napisał(a): Klipsy jak na początek ok.
Miałeś chłopie szczęście że praktykę odbywałeś w miejscu gdzie mogłeś się czegoś nauczyć.
Spotkałem się z pracowniami gdzie uczeń był od sprzątania, przygotowania materiału, sprzątania.
Tak mijał rok a uczeń poznawał miotłę z każdej możliwej strony, no i palnik.
Parce końcową  wykonywali koledzy z pracowni jak im coś postawił.
Taka nasza rzeczywistość. Rozmarzony  Rozmarzony
Niewypał jeśli chodzi o klienta, klipsy mogą być.
Pokaz coś innego.

No wiem ze miałem szczęście a to z tego powodu bo mój Mistrzunio jest zajebistym złotnikiem i człowiekiem. Równy chłop z niego i nigdy nie odmawia pomocy.  Mam do niego wielki szacunek to czego mogl to nauczył I namawiał na dalszą naukę.  Gbyby nie on to pewnie dalej bym pluł pod blokiem Puść oczko

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(09-08-2015, 08:47 AM)Inżynier1996 napisał(a): No wiem ze miałem szczęście a to z tego powodu bo mój Mistrzunio jest zajebistym złotnikiem i człowiekiem.

Super że tak dobrze piszesz o swoim Mistrzu !!!!

Najbardziej podoba mi się ta plecionka z 3 zdjęcia. Brawo Ty - Brawo Twój Mistrz.

[Obrazek: attachment.php?aid=3897]
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
Plecionka faktycznie wpada w oko, gratulacje !
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości