Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam na forum moje prace
(09-18-2015, 12:31 PM)Leszek napisał(a):
(09-18-2015, 11:54 AM)szrapnel napisał(a): pod filmikiem macie "właściciela" janusz sznycer klikacie i macie wszystkie filmy autora (scroll w dół)

Ciekawa seria cyrkowo arlekińska Januszu Uśmiech

Tu jest forum i tylko Tu oglądam prace kolegów.
Za oglądanie dzieła Faberge płaciłem 200 euro. Nowicjusze powinni przychylić mi nieba bym łaskawie zerknął na ich wypociny.
Brutalne ale takie jest życie artysty. Nie wystarczy być mistrzem należy to wmówić klientowi.
Skromnie dodam byś zobaczył temat Krzywego : Emalierstwo. Zobaczysz jak się walczy o klienta ( przyszłego emaliera) :-)

ps. nie jestem taki zły Biggrin Biggrin Biggrin  
Witam i  doceniam....zerknę na tema tKrzywego pzdrawiam
Odpowiedz
(09-18-2015, 02:48 PM)trank123 napisał(a):
(09-18-2015, 12:31 PM)Leszek napisał(a):
(09-18-2015, 11:54 AM)szrapnel napisał(a): pod filmikiem macie "właściciela" janusz sznycer klikacie i macie wszystkie filmy autora (scroll w dół)

Ciekawa seria cyrkowo arlekińska Januszu Uśmiech

Tu jest forum i tylko Tu oglądam prace kolegów.
Za oglądanie dzieła Faberge płaciłem 200 euro. Nowicjusze powinni przychylić mi nieba bym łaskawie zerknął na ich wypociny.
Brutalne ale takie jest życie artysty. Nie wystarczy być mistrzem należy to wmówić klientowi.
Skromnie dodam byś zobaczył temat Krzywego : Emalierstwo. Zobaczysz jak się walczy o klienta ( przyszłego emaliera) :-)

ps. nie jestem taki zły Biggrin Biggrin Biggrin  
Witam i  doceniam....zerknę na tema tKrzywego pzdrawiam

Jesteś super ;-) lubie takich pogodnych ludzi.  Pokaż zdjęcia z prac bo są super.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
Prace autorskie wykonane recznie silver0.925 blacha
Odpowiedz
Kolego super praca. Będzie tutaj konkurs jesienny ( zegarek i moja tarcza) mam nadzieję że wystartujesz i damy "łupnia" Paniom (Olax Zły ) które wygrały w konkursie wiosennym.
.
Odpowiedz
(09-18-2015, 03:44 PM)Leszek napisał(a): Kolego super praca. Będzie tutaj konkurs jesienny ( zegarek i moja tarcza) mam nadzieję że wystartujesz i damy "łupnia" Paniom (Olax Zły ) które wygrały w konkursie wiosennym.

Jakie "Paniom"? O_o
Odpowiedz
(09-18-2015, 04:03 PM)olax napisał(a):
(09-18-2015, 03:44 PM)Leszek napisał(a): Kolego super praca. Będzie tutaj konkurs jesienny ( zegarek i moja tarcza) mam nadzieję że wystartujesz i damy "łupnia" Paniom (Olax Zły ) które wygrały w konkursie wiosennym.

Jakie "Paniom"? O_o

Bez obrazy Olax ale jesteś głównym pretendentem do wygrania jesiennego konkursu. My samice musimy się zjednoczyć by wygrać z Wami samiczkami Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
.
Odpowiedz
Jewelery studio art.projekt kolejna moja praca silver 0,925 cyrkonie czarne perły widoczne od spodu muszli ...... sory za słabą jakość wideo ....szkoda sam żałuę że tak wyszło....dodalem pare fotek lepsza jakosc bardziej czytelna...

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(09-19-2015, 08:04 AM)trank123 napisał(a): Jewelery studio art.projekt kolejna moja praca silver 0,925 cyrkonie czarne perły widoczne od spodu muszli ...... sory za słabą jakość wideo ....szkoda sam żałuę że tak wyszło

Bardzo ładne. Love  Gratuluję i dziękuję za pokazania.
Gdyby było zdjęcie to proszę też wstaw.
.
Odpowiedz
(09-19-2015, 08:21 AM)Leszek napisał(a):
(09-19-2015, 08:04 AM)trank123 napisał(a): Jewelery studio art.projekt kolejna moja praca silver 0,925 cyrkonie czarne perły widoczne od spodu muszli ...... sory za słabą jakość wideo ....szkoda sam żałuę że tak wyszło

Bardzo ładne. Love  Gratuluję i dziękuję za pokazania.
Gdyby było zdjęcie to proszę też wstaw.
Nie wiem jak sie wstawia foto ....
Odpowiedz
(09-19-2015, 08:25 AM)trank123 napisał(a): Nie wiem jak sie wstawia foto ....

Jak zdjęcie jest na komputerze to pod postem jest opcja "załączniki" tam wklejasz.

Jak zdjęcie jest wystawione już w necie to kopiuje się link a tu u góry są ikonki ^   i jest tam ikonka zdjęcia gdzie po otwarciu wkleja się link .

Widziałem kiedyś jak gość z obrotowej patery do ciasta i małego silniczka na baterię z samochodu zrobił sobie stół obrotowy do prezentacji takich fajny wyrobów jak Twoje. Kamerę miał na statywie.
.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości