Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam na forum moje prace
(09-19-2015, 03:57 PM)cactoos napisał(a): Miałem zaszczyt  znać Go osobiście.
A ja pare razy widzalem z nim w galerii w gdansku ale nie bylo okazji osobiscie ....nie bylo okazji zobaczyc jego.warsztat i techniki .....byl ijest w czolowce. Pewnie samouk ....tak jak i ja 
Odpowiedz
(09-19-2015, 03:19 PM)trank123 napisał(a): Kazda praca w opisie wykona recznie ...kazdy element to modelowa bacha 0.5mm....np.nogi..kurtka..czapka..buty ...spodnie...poprostu wszystko..potem lacze ..czyli lutujec ala kompzycje...czasem lacze techniki ale bardzo rzadko ...np...rzeżbie w wosku i odlewam ..potem jeszcze przerabiam odlew dodaje szczegolow grawerka.......itp......bylo tak tylko w przypadku glowy weza wpracy cukiernica Jungla.....Dlatego blacha bo tez calosc pracy ma mniejsza wage .....i to o wiele mniejsza ....a srebro kosztuje.....jakby byl to odlew to mialby niezla cene ...i wage a i tak kosztuje........

Przepraszam ale naprawdę w tej dziedzinie to dopiero mój początek. Niesamowicie mnie zainspirowały Twoje prace. Nie mam kaski na srebro ale może bym tak spróbował robić podobne w miedzi ????

Super że jest to wszystko hand made bo kocham pracę i ludzi pracy.

Zwaliłeś mnie z nóg swoimi pracami - brawo !!!!!! Love

(09-19-2015, 03:35 PM)cactoos napisał(a): Widzę tu spadkobiercę talentu zmarłego niestety Bogdana Mirowskiego

[Obrazek: 27458_4.jpg]

Boże ile bym dał by Cactoos kiedyś powiedział taki komplement o moich pracach :-) Blank
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
(09-19-2015, 04:45 PM)Leszek napisał(a): Boże ile bym dał by Cactoos kiedyś powiedział taki komplement o moich pracach :-) Blank

Zrób takiego chciwego żyda, albo chociaż Ojca Tranzystora i masz jak w banku. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
[Obrazek: 2zFnx-kF7k]
Brosza kobieta motyl lub elf...srebro 0,925...rubiny...cyrkonie....szmaragdy...wielkosc 5-6cm.Jedna z moich ulubionych.....studio art.projekt

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
A gdyby tak... jeśli powiem, że mi to się wcale nie podoba?
Co sie wtedy ze mna stanie? Wygnanie? Banicja? A moze od razu scięcie lub szubienica? Uśmiech
Odpowiedz
Sam wiesz... Forum to społeczność jak każda inna. W skrytykowanym zyskasz wroga a pozostali
podzielą się na Twoich przyjaciół lub wrogów, stosownie do sympatii lub antypatii do krytykowanego.
Trzeba się też liczyć z reakcją moderacji, która nazwie to próbą "skłócenia użytkowników", "destabilizacji
forum" itp. Ja milczę gdy mi się coś nie podoba, bo byłem moderatorem na forum bez barier, na którym
wzajemne zwroty - "ty jebany cwelu", "kurwo", itp są normą.  Nazwanie kogoś zwykłym chujem, jest
tam wręcz wyrazem sympatii. Staram się więc tutaj nie krzesać iskry, chociaż często mnie aż nosi. Niech
sobie każdy struga co lubi i jak potrafi . Takie mam zdanie ja, Jarząbek - trener trzeciej klasy. Biggrin

A motyl całkiem fajny.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
Oh tak tak. Ja nie mowie, ze cos jest zle, brzydko czy krzywo. Jestem pewien, ze osobiscie nie zrobilym czegos takiego poniewaz poprostu nie potrafie albo nie wiem ze potrafie Język Ot po prostu nie przemawia to do mnie i tyle Uśmiech
Sa prace ktore zobaczysz i faktycznie potrafia zaciekawic, fascynowac, motywowac, dolowac itp. A te jakos tak na mnie nie dzialaja. Moze kiepsko przedstawione? malo czytelne fotografie?
Forum nie mam zamiaru destabilizowac, ani nie chce zadnych wrogow i przyjaciol Język Ot wyrazilem swoje zdanie.

A foty naprawde słabe, nic nie widac. Zdjecia "na warsztacie" raczej nie wygladaja najlepiej.
Odpowiedz
widziałem te prace ,wygladają w realu lepiej niż na zdjęciu...
Odpowiedz
(09-19-2015, 10:44 PM)mnap89 napisał(a): Oh tak tak. Ja nie mowie, ze cos jest zle, brzydko czy krzywo. Jestem pewien, ze osobiscie nie zrobilym czegos takiego poniewaz poprostu nie potrafie albo nie wiem ze potrafie Język Ot po prostu nie przemawia to do mnie i tyle Uśmiech
Sa prace ktore zobaczysz i faktycznie potrafia zaciekawic, fascynowac, motywowac, dolowac itp. A te jakos tak na mnie nie dzialaja. Moze kiepsko przedstawione? malo czytelne fotografie?
Forum nie mam zamiaru destabilizowac, ani nie chce zadnych wrogow i przyjaciol Język Ot wyrazilem swoje zdanie.

A foty naprawde słabe, nic nie widac. Zdjecia "na warsztacie" raczej nie wygladaja najlepiej.

To jest amatorskie forum pasojonatow tego zawodu ludzi zaczynajacych swoja przygode publikuja tu swoj dorobek jak sie da i tym co maja...i nie ma co wymagac co do jakosci lub poziomu kwalifikacji....jest Pan jak sloń w skladzie porcelany....a jest Pan tu gosciem i strzela uwagami tak nie wypada ...czy tez wywala pan bedac gosciem u znajomych same uwagi i krytyki. Psuje Pan atmosfere ,zapal do angazowania sie tych ludzi do. tego. co robia. . Mnie tez pare prac lub zdjec sie nie spodobalo ale. nie podcinam im skrzydel jestem tu gosciem to nie wypada a kto wie moze to rosna nowe talenty.......uwazam zeby byc godnym slowa krytyka trzeba najlepiej cos samemu dokonac bedac wtedy autorytetem dla innych przez Pana krytykowanych sam ten fakt juz zmienia calkowicie Pana wizerunek na tym forum daje wieksze prawo do takich uwag....jest Pan jeaszcze raz podkreslam do tego uprzywilejowany jak lubiany nauczyciel profesor w srud studentow ....zmiana Pana pozycji autorytetu.....dobra rada i w zyciu zwyklym sie mocno przydaje i robi go przyjemniejszym....i mniej tez w nim WROGÓW
Odpowiedz
O masz, sie obraził!

Bitwa! Bitwa! Ząbki

No ale fajnie przynajmniej mozna sobie podyskutowac bo nie rzucasz mięsem.

Po pierwsze, jak juz wczesniej mowilem sam bym czegos takiego nie zrobil na dzien dzisiejszy. Sa to skomplikowane prace, ktore sa technicznie trudne do wykonania. W zadnym wypadku nie ujmuję tu tobie(czy tam panu - jak wolisz) umiejetnosci.

Bez sensu jest argument o tym co komu wypada a co nie. Po to jest forum aby dzielic sie pogladam. Skoro zamiesciles swoje prace na publiczny forum musisz sie liczyc z tym, ze jednym sie beda podoba, u innych wywolaja strach lub obrzydzenie a innym to po prostu zwisa i powiewa. Ot nie dogodzisz wszystkim!

W dodatku uwazam, ze uwagi sa bardzo potrzebne w kazdej dziedzinie zycia. Przeciez gdyby sie tak wszystko wszystkim podobalo i nikt by na nic nie zwracal uwagi, nic by nie chcial poprawic - to bez sensu! Wszystko byloby byle jakie, srednie .. No ale by sie wszystkim podobalo przynajmniej! Ząbki Przeciez wiesz jak jest jesli pracujesz tyle lat w zawodzie. Czasem siedzisz godzinami nad czyms, szlifujesz, pucujesz polerujesz bo by bylo idealnie w kazdym stopniu. A klient przyjdzie i kreci nose, a wychwala jakies podłe chamskie odlewy.

Mowisz(czy tam pan jak wolisz), ze krytykowac, punktowac, zwraca uwage moze tylko profesor lub nauczyciel bla bla bla. No wiekszej bzdury nie slyszalem jak zyje - no krotko zyje, moze tu jest problem... Język A co ja kurde gorszy jestem? Slepy? Uposledzony? Przeciez widze ze zdjecia sa ponizej przecietnej! postawiles ładną/nie ładna/nie ważne figurke na brudnej plytce do lutowania, z tylu brudna sciana, wstretne biało niebieskie swiatlo warsztatowe i cykasz zdjecia chyba telefonem. No prosze cie! Choćby to bylo najwieksze arcydzielo sztuki zlotniczej nie bedzie to wygladalo dobrze! Nie kazdy musis wszystko umiec lub chciec. Wiec jesli nie umiesz albo nie masz mozliwosci/checi/cokolwiek zrobic ladnych zdjec - idz do fotografa, poszukaj znajomych itp. Niech oni cykna ladna fotke, delikatnie obrobia w PSie i bedzie git!

W kazdym badz razie! Ani troche nie krytyuje warsztatu i wykonania - chociaz z kiepskich zdjec naprawde ciezko to ocenic czy jest dobrze czy zle. Nie przypadla mi do gustu kompozycja? tematyka? Styl? Jezus maria przeciez to normalne Język Ładne al mi sie nie podoba Język

Trzeba miec wlasne zdanie, a nie jak wszystcy isc ta sama drogo, jesc to samo, lubic to samo... Troche indywidualnosci! Nie bac sie tego!

I nie obrazac mi sie tutaj, ze ktos zwraca uwage tylko wysluchac i zastanowic sie czy jest ona sluszna.

Chetnie podyskutuje dluzej jesli rozmowa bedzie rzeczowa, merytoryczna i na poziomie. bez rzucania sie mięsem, obrazania itd. Język

Milego dnia wszystkim zycze - WROGOM takze Ząbki hahaha no to mnie rozbawilo normalnie najmocniej Ząbki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości