Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam na forum moje prace
(09-20-2015, 06:11 AM)trank123 napisał(a):
(09-19-2015, 10:44 PM)mnap89 napisał(a): Oh tak tak. Ja nie mowie, ze cos jest zle, brzydko czy krzywo. Jestem pewien, ze osobiscie nie zrobilym czegos takiego poniewaz poprostu nie potrafie albo nie wiem ze potrafie Język Ot po prostu nie przemawia to do mnie i tyle Uśmiech
Sa prace ktore zobaczysz i faktycznie potrafia zaciekawic, fascynowac, motywowac, dolowac itp. A te jakos tak na mnie nie dzialaja. Moze kiepsko przedstawione? malo czytelne fotografie?
Forum nie mam zamiaru destabilizowac, ani nie chce zadnych wrogow i przyjaciol Język Ot wyrazilem swoje zdanie.

A foty naprawde słabe, nic nie widac. Zdjecia "na warsztacie" raczej nie wygladaja najlepiej.

To jest amatorskie forum pasojonatow tego zawodu ludzi zaczynajacych swoja przygode publikuja tu swoj dorobek jak sie da i tym co maja...i nie ma co wymagac co do jakosci lub poziomu kwalifikacji....jest Pan jak sloń w skladzie porcelany....a jest Pan tu gosciem i strzela uwagami tak nie wypada ...czy tez wywala pan bedac gosciem u znajomych same uwagi i krytyki. Psuje Pan atmosfere ,zapal do angazowania sie tych ludzi do. tego. co robia. . Mnie tez pare prac lub zdjec sie nie spodobalo ale. nie podcinam im skrzydel jestem tu gosciem to nie wypada a kto wie moze to rosna nowe talenty.......uwazam zeby byc godnym slowa krytyka trzeba najlepiej cos samemu dokonac bedac wtedy autorytetem dla innych przez Pana krytykowanych sam ten fakt juz zmienia calkowicie Pana wizerunek na tym forum daje wieksze prawo do takich uwag....jest Pan jeaszcze raz podkreslam do tego uprzywilejowany jak lubiany nauczyciel profesor w srud studentow ....zmiana Pana pozycji autorytetu.....dobra rada i w zyciu zwyklym sie mocno przydaje i robi go przyjemniejszym....i mniej tez w nim WROGÓW

Hej, no ale bez przesady.
Wyrażanie swoich opinii chyba nie jest niczym złym?
Chyba wszyscy sobie zdajemy sprawę, że rzeczy, które robimy nie maja prawa podobać się wszystkim, bo inaczej wszystko co robimy sprzedawałoby się na pniu.
Mnie osobiście te prace zauroczyły, ale dla kogoś innego mogą być nieciekawe i tyle.
Pisałam niedawno o pierścionku, który kiedyś robiłam, z którego byłam strasznie dumna, a moja siostra stwierdziła, że to "ohydztwo".
Niedawno mój mąż pokazał zdjęcie pierścionka, który robilismy i który był naprawdę paskudny. Ale jednak ktoś zamówił taki wzór w ilości 100 sztuk.
Forum chyba nie jest po to, żeby sobie wzajemnie słodzić, a my nie jesteśmy dziećmi.
Nikt nikogo przecież nie obraża, a jeśli wyrażenie opinii miałoby komuś podcinać skrzydła, to chyba powinien się zająć czymś innym.
To jest forum, a nie kółko wzajemnej adoracji,  "koffam, śliczności, buziaczki, całuski, cieplutko pozdrawiam" . O_o
Odpowiedz
(09-19-2015, 10:34 PM)cactoos napisał(a): wzajemne zwroty - "ty jebany cwelu", "kurwo", itp są normą.  :

A motyl całkiem fajny.

Wypisał bym się od razu z forum jak ktos by mnie tak nazwał Zły

Motyl jest przepiękny :-) Aniołek

(09-19-2015, 10:44 PM)mnap89 napisał(a): Oh tak tak. Ja nie mowie, ze cos jest zle, brzydko czy krzywo. Jestem pewien, ze osobiscie nie zrobilym czegos takiego poniewaz poprostu nie potrafie albo nie wiem ze potrafie Język Ot po prostu nie przemawia to do mnie i tyle Uśmiech
Sa prace ktore zobaczysz i faktycznie potrafia zaciekawic, fascynowac, motywowac, dolowac itp. A te jakos tak na mnie nie dzialaja. Moze kiepsko przedstawione? malo czytelne fotografie?
Forum nie mam zamiaru destabilizowac, ani nie chce zadnych wrogow i przyjaciol Język Ot wyrazilem swoje zdanie.

A foty naprawde słabe, nic nie widac. Zdjecia "na warsztacie" raczej nie wygladaja najlepiej.

Zrobił byś Marku podobne to tylko kwestia pracy którą włożył w to Trank.

Mnie zafascynowały a wiesz że oprócz mojej emalii i gilosza mało co mnie fascynuje. ( jeszcze kobiety).

Dobrze że wyrażasz swoje zdanie jestem taki sam. Kłamał nie będę. Krytyka moich ikon dodała mi tylko skrzydeł Aniołek .
Thank fotki są naprawdę słabe , postaraj się bo. Ja daję zawsze z 20 zdjęć by wszyscy mogli zobaczyć wady i pomóc mi je zniwelować.

(09-20-2015, 06:11 AM)trank123 napisał(a): To jest amatorskie forum pasojonatow tego zawodu ludzi zaczynajacych swoja przygode publikuja tu swoj dorobek jak sie da i tym co maja...i nie ma co wymagac co do jakosci lub poziomu kwalifikacji....

Masz rację. Ja oprócz spamu zniosę wszystko na tym forum.

(09-20-2015, 09:06 AM)mnap89 napisał(a): O masz, sie obraził!

Bitwa! Bitwa! Ząbki

No ale fajnie przynajmniej mozna sobie podyskutowac bo nie rzucasz mięsem.

Bitwa jest super - to lubię Biggrin Biggrin

Faktycznie Thank jest bardzo miłym i kulturalnym unserem :-)  tak trzymać :-)
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
Video 
(09-20-2015, 09:06 AM)mnap89 napisał(a): Bitwa! Bitwa! Ząbki
eeeee tam .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
(09-20-2015, 09:37 AM)olax napisał(a):
(09-20-2015, 06:11 AM)trank123 napisał(a):

To jest amatorskie forum pasojonatow tego zawodu ludzi zaczynajacych swoja przygode publikuja tu swoj dorobek jak sie da i tym co maja...i nie ma co wymagac co do jakosci lub poziomu kwalifikacji....jest Pan jak sloń w skladzie porcelany....a jest Pan tu gosciem i strzela uwagami tak nie wypada ...czy tez wywala pan bedac gosciem u znajomych same uwagi i krytyki. Psuje Pan atmosfere ,zapal do angazowania sie tych ludzi do. tego. co robia. . Mnie tez pare prac lub zdjec sie nie spodobalo ale. nie podcinam im skrzydel jestem tu gosciem to nie wypada a kto wie moze to rosna nowe talenty.......uwazam zeby byc godnym slowa krytyka trzeba najlepiej cos samemu dokonac bedac wtedy autorytetem dla innych przez Pana krytykowanych sam ten fakt juz zmienia calkowicie Pana wizerunek na tym forum daje wieksze prawo do takich uwag....jest Pan jeaszcze raz podkreslam do tego uprzywilejowany jak lubiany nauczyciel profesor w srud studentow ....zmiana Pana pozycji autorytetu.....dobra rada i w zyciu zwyklym sie mocno przydaje i robi go przyjemniejszym....i mniej tez w nim WROGÓW

Hej, no ale bez przesady.
Wyrażanie swoich opinii chyba nie jest niczym złym?
Chyba wszyscy sobie zdajemy sprawę, że rzeczy, które robimy nie maja prawa podobać się wszystkim, bo inaczej wszystko co robimy sprzedawałoby się na pniu.
Mnie osobiście te prace zauroczyły, ale dla kogoś innego mogą być nieciekawe i tyle.
Pisałam niedawno o pierścionku, który kiedyś robiłam, z którego byłam strasznie dumna, a moja siostra stwierdziła, że to "ohydztwo".
Niedawno mój mąż pokazał zdjęcie pierścionka, który robilismy i który był naprawdę paskudny. Ale jednak ktoś zamówił taki wzór w ilości 100 sztuk.
Forum chyba nie jest po to, żeby sobie wzajemnie słodzić, a my nie jesteśmy dziećmi.
Nikt nikogo przecież nie obraża, a jeśli wyrażenie opinii miałoby komuś podcinać skrzydła, to chyba powinien się zająć czymś innym.
To jest forum, a nie kółko wzajemnej adoracji,  "koffam, śliczności, buziaczki, całuski, cieplutko pozdrawiam" . O_o
Jak komu przszkadza ze slaba jakosc zdjec np.to niech oglada profesjonalne zdjecia w magazynach i czasopismach robie fotki z reki dajac ogolnie ogladajacym mozliwosc zapoznania sie w danym temacie ,nie dysponuje na razie takim sprzetem uwarzam ze Pan krytyk sie czepia ....ma do tego prawo lizania dupy tu nie ma ale krytkujmy zjakims rozsadkiem....
Odpowiedz
(09-20-2015, 10:22 AM)trank123 napisał(a): Jak komu przszkadza ze slaba jakosc zdjec np.to niech oglada profesjonalne zdjecia w magazynach i czasopismach robie fotki z reki dajac ogolnie ogladajacym mozliwosc zapoznania sie w danym temacie ,nie dysponuje na razie takim sprzetem uwarzam ze Pan krytyk sie czepia ....ma do tego prawo lizania dupy tu nie ma ale krytkujmy zjakims rozsadkiem...

No ale gdzie tu brak rozsądku? Gdzie tu czepianie?
Niby piszesz, że ma prawo, ale jednocześnie, jak mu się nie podoba, to niech nie ogląda.
Nie masz sprzętu, to nie masz.
mnap89 pisze, że słabe zdjęcia, no sorry, lepszych nie będzie.
mnap89 pisze, że go wroby nie zachwyciły, no trudno, nie wszystkim się wszystko podoba.
Pierwszy raz się chyba spotykam z tak kruchym ego.
Odpowiedz
(09-20-2015, 10:01 AM)Erddill napisał(a):
eeeee tam .

Wiadomo !! Nie ma jak bitwy grawerzy kontra emalierzy Biggrin Biggrin Biggrin

(09-20-2015, 10:22 AM)trank123 napisał(a): Jak komu przszkadza ze slaba jakosc zdjeć np.to niech ogląda profesjonalne zdjecia w magazynach i czasopismach robie fotki z reki dajac ogolnie ogladajacym mozliwosc zapoznania sie w danym temacie ,nie dysponuje na razie takim sprzetem uwarzam ze Pan krytyk sie czepia ....ma do tego prawo lizania dupy tu nie ma ale krytkujmy zjakims rozsadkiem....

Trank nie przeszkadza tylko takie dzieła powinny być pokazane jak najlepiej. Sam mam Colpixa za 80 zł i zobacz zdjęcia są w miarę Ok.
Mnap czyli Marek to super gościu - pomaga jak tylko coś potrzeba wstawił supe ksiązki o grawerowaniu, namówieł mnie na zakup walcarki, znalazł super prostnicę - nie ma o co kruszyć kopii.

To jestem na forum tym "złym gościem"   Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  a jak widzisz zdobyłeś moje serce Serce  w dwa dni Biggrin .

Pozdrawiam  serdecznie i życzę wszystkim miłego dnia i emaliowania tarczy jak ja to robię :-)
.
Odpowiedz
(09-20-2015, 10:41 AM)Leszek napisał(a):
(09-20-2015, 10:01 AM)Erddill napisał(a):
eeeee tam .

Wiadromo !! Nie ma jak bitwy grawerzy kontra emalierzy Biggrin Biggrin Biggrin
Koncze te dyskusje szkoda czasu...olewam krytykow podba sie lub nie .....mialem i mam powaznych znawcow tego tematu u ich uznaje. ...trudno byc super hiper idealnym i kazdemu sie podobac w swojej pracy......szalu nie ma dla jednostek

(09-20-2015, 10:22 AM)trank123 napisał(a): Jak komu przszkadza ze slaba jakosc zdjeć np.to niech ogląda profesjonalne zdjecia w magazynach i czasopismach robie fotki z reki dajac ogolnie ogladajacym mozliwosc zapoznania sie w danym temacie ,nie dysponuje na razie takim sprzetem uwarzam ze Pan krytyk sie czepia ....ma do tego prawo lizania dupy tu nie ma ale krytkujmy zjakims rozsadkiem....

Trank nie przeszkadza tylko takie dzieła powinny być pokazane jak najlepiej. Sam mam Colpixa za 80 zł i zobacz zdjęcia są w miarę Ok.
Mnap czyli Marek to super gościu - pomaga jak tylko coś potrzeba wstawił supe ksiązki o grawerowaniu, namówieł mnie na zakup walcarki, znalazł super prostnicę - nie ma o co kruszyć kopii.

To jestem na forum tym "złym gościem"   Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  a jak widzisz zdobyłeś moje serce Serce  w dwa dni Biggrin .

Pozdrawiam  serdecznie i życzę wszystkim miłego dnia i emaliowania tarczy jak ja to robię :-)
Odpowiedz
(09-20-2015, 10:22 AM)trank123 napisał(a): Jak komu przszkadza ze slaba jakosc zdjec np.to niech oglada profesjonalne zdjecia w magazynach i czasopismach robie fotki z reki dajac ogolnie ogladajacym mozliwosc zapoznania sie w danym temacie ,nie dysponuje na razie takim sprzetem uwarzam ze Pan krytyk sie czepia ....ma do tego prawo lizania dupy tu nie ma ale krytkujmy zjakims rozsadkiem....

Dobrze, na tym w takim razie zakonczymy bo widze ze PAN nie bardzo klei co jest pięć.

W zadnym wypadku PANA nie skrytykowalem, ani PANA pracy/talentu/zdolnosci/czego tam sobie chcesz. Jedyne co skrytykowalem to zdjecia.
A to, ze praca mi sie nie podoba bo poprostu nie trafia w me gusta to chyba normalna ludzka sprawa, nie? 

Postaraj sie o lepsze zdjecia na lepsze Ci... przepraszam PANU to wyjdzie! Nie unos sie honorem, przyznaj sie do blędu! Kurde facet! Znaczy sie Kurde Panie! Ząbki 

Mialem cos jeszcze dodac ale bedzie ze sie czepiam, obrazam uczucia religijne, mniejszosci etniczne i rasowe oraz przynaleznosc kulturowa. Bez sensu.

Pozdrawiam Język
Odpowiedz
(09-20-2015, 11:18 AM)mnap89 napisał(a): Mialem cos jeszcze dodac ale bedzie ze sie czepiam, obrazam uczucia religijne, mniejszosci etniczne i rasowe oraz przynaleznosc kulturowa. Bez sensu.

Pozdrawiam Język

Czyli zgoda jest Serce Serce Serce  i miłość forumowa do naszej Pani Olax Love Love  suuuuuuuuuuuuuuuuuper

ps. Marek dzisiaj emaliuję smoka to wieczorem zapraszam emalierstwa. Możesz krytykować Biggrin Biggrin  tylko bez przesady Biggrin

ps. Trank wstawiaj następne filmy i zdjęcia bo ładne robisz dzieła :-)
.
Odpowiedz
Tak naprawdę temat nie jest taki prosty, krytykować czy przemilczeć: sądzę że warto otwierać buzie tylko z krytyką konstruktywną uzasadnianej  do fachowca którzy ma pewien poziom i pragnie rozwoju albo kiedy zapytają o opinie, bez niej 0,2 promila rozwoju
Co do fotografij polecam jednak zrobić nowe, już od dobrych parę łat realizować wartościową bizyter.za mało ją trzeba jeszcze sprzedać (foto/internet w tym pomaga).  
Oprawiam ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości