Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam na forum moje prace
(09-21-2015, 12:15 PM)trank123 napisał(a):
(09-21-2015, 11:44 AM)kriss napisał(a): ??? ??? ??? gorąco się zrobiło  Biggrin @trank123orozrzucałeś  swoje watki po całym forum próbując się rozreklamować. Widząc Twoje prace
napisałem "chcę więcej" bo wpadły mi w oko ( zdjęć nie krytykuję bo to nie forum fotografów ) Jesteś jak reklama w telewizji jeżeli widzimy ją 
po raz pierwszy możemy się zachwycić ( tak jak ja ), ale jeżeli oglądamy ją co pół godziny na wszystkich kanałach to chcąc nie chcąc wyłonczamy 
telewizor albo idziemy zrobić sobie kawę. I tak się stało. Robisz ciekawe rzeczy, ale "uporządkuj się" a wszyscy będą zadowoleni 

Pozdrawiam Krzysztof  Biggrin

Nie wiem jak usunac watki nap zle zdjecia  ...obsluga kasowania lub poprawienia w watku ...nie ma takiej opcji ...malo przejrzysta czytelna gdzie mam ja znalezc....mozliwe ze cos namieszalem ...sory to nie bylo celowe weszlem w 2 tematy.i1 temat pytanie tylko....pozdrawiam
napisz do admina co chcesz poprawic
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
(09-21-2015, 12:00 PM)silverpaul napisał(a): No nie takiej słabej jakości Leszku!
Co kolegi Tranka123, wydawałoby się, że dorosły facet(jest fotka na jego stronie) a zachowanie jak gimnazjalista. Zdjęcia nie każdemu wyjdą, biżuteria nie każdemu musi się podobać (mnie również nie podeszła), mamy demokrację i tu nikt nikogo jeszcze nie obraził

Wybieram zdjęcia z 200 innych . Nie retuszuję. Mam 12 letniego coolpixa nikona. Po prostu chcę pokazać jak najlepiej wady by koledzy mogli je krytykować. Każda krytyka wzmacnia a jak wiesz ja też mam swoje fochy Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin

(09-21-2015, 12:04 PM)Erddill napisał(a):
(09-21-2015, 11:48 AM)Leszek napisał(a):  Jak jest odpowiedź jedna to super jak dwie to sukces. Nad miernotami jak ja to się litują. Ty od razu dostałeś się na sam szczyt. Nie rezygnuj - co Cię nie zabiło to na pewno krytyka Cię wzmocni.
Zgodze sie z Leszkiem , ja mialem trzy opinie  ostatnio (wliczajac kriss-a ,ktory dobrym slowem pocieszy i dba zebym nie ryczal gdzies w kącie ) .... lituja sie nad nami miernotami  Cry 

Akurat sie cieszę że tam nikt nie pisze Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  jesteś Grawerem a oni powinni budowac podstawy Emalierstwa Polskiego. Jakoś Ciebie i Pete oraz pośrednio Angusa w dziale Emalierstwo można lupą szukać.
Ciekawe kiedy zrobię Faberge przy takiej postawie kolegów Biggrin Biggrin Biggrin

Thank nie rezygnuj bo robisz super prace .
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
@trank123 na dołu każdego swojego posta masz [ edytuj ] Możesz wejść w swój post i tak jak w edytorze usunąć treść zostawiając np. wiadomość/odnośnik
że post/wątek został przeniesiony i tu wstawić link do swojego głównego wątku. To tak na przyszłość. Ja ogarniesz całe forum to będziesz eksperymentował. Ząbki
Ja bym na razie zostawisz wszystko w spokoju. Jedynie Admin może przenieść lub usunąć wątek.
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
tak to jest jak sie nie ma wlasnego stylu tylko nasladuje innych,slabo to wyszlo w porownaniu do Mirowskiego i nigdy nie bedzie lepsze ani nawet na podobnym poziomie, czekam na inne prace o ile hrabia jeszcze pozwoli popatrzec
Odpowiedz
(09-21-2015, 03:52 PM)SilverFlo napisał(a): tak to jest jak sie nie ma wlasnego stylu tylko nasladuje innych,slabo to wyszlo w porownaniu do Mirowskiego i nigdy nie bedzie lepsze ani nawet na podobnym poziomie, czekam na inne prace o ile hrabia jeszcze pozwoli popatrzec

Nie powiedziałabym, że słabo wyszło. O_o
Prace są naprawdę piękne. Czy to źle, że robi podobne rzeczy jak p. Mirowski? Jak się inspirować i wzorować to na najlepszych.
I nie wiesz, czy nigdy nie będzie lepszy. Zresztą trudno chyba wyrokować w kategoriach lepsze - gorsze, jeśli chodzi o jakąkolwiek sztukę.
Odpowiedz
(09-21-2015, 03:52 PM)SilverFlo napisał(a): tak to jest jak sie nie ma wlasnego stylu tylko nasladuje innych,slabo to wyszlo w porownaniu do Mirowskiego i nigdy nie bedzie lepsze ani nawet na podobnym poziomie, czekam na inne prace o ile hrabia jeszcze pozwoli popatrzec

Hrabia informuje ...zaczalem ten styl wczesniej jak Pan Mirowski...niestety ...nasze prace sie troche. roznia....ale ...silverflo...wie lepiej....i znowu przegina ...osadzajac ...publicznie o plagiait....co ja tobie zlego zrobilem w twoim zyciu......he...he....he
Odpowiedz
(09-21-2015, 05:23 PM)trank123 napisał(a):

Hrabia informuje ...zaczalem ten styl wczesniej jak Pan Mirowski...niestety ...nasze prace sie troche. roznia....ale ...silverflo...wie lepiej....i znowu przegina ...osadzajac ...publicznie o plagiait....co ja tobie zlego zrobilem w twoim zyciu......he...he....he

U Ciebie to celowe czy niechlujne?!
Odpowiedz
Powiedziałbym coś ale to byloby brzydkie, wulgarne, nie mile i ktos moglby sie obrazic - wiec nic nie powiem... Zostawie te przyjemnosc innym bo widze, ze robi sie goraco Ząbki
Odpowiedz
Grotek76 Tę tarcze wykonał uczeń? Orafo nie dołuj mnie proszę ...
Chłopak sam tak siebie tak określa, ściemnia oczywistsze Uśmiech wiem ze niedawno wrócił z kursów GRS zakucie i grawerka. Ręce i mi opadają.... patrzymy na lepszych i podciągamy swą robotę  Puść oczko  Uśmiech  Uśmiech
Oprawiam ...
Odpowiedz
Dobry jest! Ja go już nie dogonię.[Obrazek: fallen-from-bike-smiley.gif?1292867591]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości