Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unikaty Kudaja
(11-16-2015, 08:54 PM)kudaj napisał(a): Postanowiłem założyć nowy wątek na moje prace, bo poprzedni przestał kogokolwiek obchodzić Język

Jak napiszesz jeden ciekawy post w dziale : emalierstwo to gwarantuję Ci że zawsze ktoś się zainteresuje Twoją pracą .

(12-08-2015, 11:50 PM)kudaj napisał(a): Czaszkę rzeźbiłem sam w art clay Uśmiech

Fantastyczna praca szkoda że nie wstawiłeś na konkurs.  Zastanawiam się nad takimi wstawkami na tarcze do zegarka.
Czy można ten art-clay odlać w formie ( cyfry, indeksy) ?

ps. zdjęcia slabe ale Kriss ma ekran 100 cali to sobie powiększył :-)))))
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
@Leszek zapomniałeś dodać że na suficie w sypialni a lustra na wszystkich pozostałych ścianach ZąbkiZąbkiZąbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  tego nie wiedziałem !!!!! Moja żona zawsze chciała takie lustro Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin 

Generalnie chodzi mi o to że jak wymagasz coś od Forum to się postaraj się.

.
Odpowiedz
Odlać art clay? Odcisnąć bo to plastyczna masa jak glina która potem zasycha, jak glina. Nie wiem, nie sądzę, żeby dało to się racjonalnie odlać. Nie uczestniczę w konkursach, bo przez nie tracę poczucie własnej wartości, zwłaszcza jak wygrywają bardzo słabe prace. Kilka razy wziąłem udział w kilku konkursach i nigdy nic dobrego z tego nie wyszło.
Odpowiedz
(12-10-2015, 05:36 PM)kudaj napisał(a): Odlać art clay? Odcisnąć bo to plastyczna masa jak glina która potem zasycha, jak glina

Jaki skurcz ?  jednakowy czy nieprzewidywalny ?
.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że 7% stały, ale do tej pory nie musiałem sobie tym zawracać głowy bo nie robiłem nigdy nic precyzyjnie w art clay. Jak chcesz to zapytam kogoś kto wie.
Odpowiedz
Nie pytam z ciekawości. Materiał do formowania taki jak porcelana.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości