Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmniejszanie pierścionka
Witam!
Dostałam srebrny pierścionek z bursztynem i okazało się, że spada mi z palca. Jubiler w moim mieście powiedział mi, że muszę zgłosić się do pracowni srebra w Katowicach, ponieważ bursztyn jest za duży. Zna ktoś namiary?
Pozdrawiam i liczę na pomoc Uśmiech
Odpowiedz
Przejdź się do innego jubilera. Wielu jubilerom nie chce się zajmować srebrem, bo mały na tym zysk. Gdyby to było złoto to zrobiłby pewnie. Dobry jubiler zmniejszy Ci pierścionek bez problemu.
Odpowiedz
Zawsze to lepiej niż by miał powiedzieć, że musisz z nim jechać do USAUśmiechA już poważnie- zdecydowanie zmień pracownie złotniczą.To Ty musisz ocenić czy Ci się opłaca czy nie, a złotnik jak się zna na rzeczy powinien podać tylko cenę.Co więcej nie widzę różnicy przy zmniejszeniu pierścionka czy ma duży czy też mały bursztyn bo i tak w 90% trzeba go wyjąć, co dla osoby która zajmuje się tym na codzień nie powinno przysporzyć problemu .Co więcej jak jest usługa dobrze wykonana nie powinno być śladu po jakiejkolwiek ingerencji,nie licząc faktu że pierścionek będzie zmniejszony do potrzebnego wymiaruUśmiech
Odpowiedz
Moi drodzy bez zdjecia trudno jest wyrokowac czy zlotnik mial racje czy nie. Napewno nie zaszkodzi zapytac innego fachowca.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości