Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opal
świetny ten kamien Uśmiech

na poprzednie pytanie - nie wiem jakiej uzywalem Smutny bylo to w UK
Odpowiedz
Ładnie wyszło. Jedyne co bym zmienił, to delikatnie zaokrąglił duł profilu z rowkami. Zrobił spód
na półokrągło i wtedy całość nabrała by lekkości. Widać to na ostatniej fotce u góry zdjęcia.
Rowkowany element wydaje się jakby zbyt gruby. Pojawiło by się trochę wolnej przestrzeni
miedzy oprawą a profilem. Ale to moje gdybanie. Uśmiech
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
Delikatny i zwiewny tylko wygląda jak byś bał się dokuć kamień są widoczne luzy między cargą i kamieniem i na pierwszym i drugim wydaje się jakby połamana w kąty a opal jest chyba owalny . Bez urazy to może być złudzenie lub wina fotografii .
Ale nareszcie ktoś coś zaczął pokazywać poza emalyeą  Biggrin Biggrin
I nikt nikogo nie obraża   Biggrin Biggrin
Odpowiedz
@kriss - nad wolną przestrzenią zastanawiałem się , ale zostawiłem żeby było bardziej spontanicznie. Zaokrąglić dół, hmmm- to i zaokrąglić górę, muszę zrobić próbę na srebrze, tak na przyszłość.

@kolorowy - jest minimalnie niedokuty, ale wiesz to jest opal (!) wiec nie będę dokuwał, bo ja nie mogę się denerwować z powodów zdrowotnych. Próbowałem wypychać - siedzi na 100%. Nast. razem cargę zrobię z dukatu. Połamane kąty są tylko na zdjęciu. Rozwiązaniem byłyby łapki, ale nie pasowały mi do wzoru.

Dziękuję za opinie, wydaję w poniedziałek i wtedy się okaże jaka jest prawda.
Odpowiedz
@szamek żebyśmy dobrze się zrozumieli. Profil z rowkami w przekroju jest prostokątem.
Ja myślałem żeby od spodu zaokrąglić go i nadać mu przekrój obrączki półokrągłej. Uśmiech
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
(03-11-2016, 12:37 PM)kriss napisał(a): @szamek żebyśmy dobrze się zrozumieli. Profil z rowkami w przekroju jest prostokątem.
Ja myślałem żeby od spodu zaokrąglić go i nadać mu przekrój obrączki półokrągłej. Uśmiech

@kriss myślisz o tym żeby było tak lżej optycznie, natomiast ja chciałem nadać tej tasiemce jakąś siłę, wizualną wytrzymałość. Ale może można by lekko zaokrąglić - bardziej organicznie by było.
Odpowiedz
jak dla mnie jest super , wygląda troche jak starożytny pierscionek z Rzymu lub Grecji a ja lubie taki styl Uśmiech
pozdrawiam
Odpowiedz
(03-11-2016, 05:13 PM)Opal Kingdom napisał(a): jak dla mnie jest super , wygląda troche jak starożytny pierscionek z Rzymu lub Grecji a ja lubie taki styl Uśmiech
pozdrawiam

Cieszy mnie ta opinia Uśmiech   porównanie do czasów antyku jest dla mnie zaskakująco rozszerzające horyzont skojarzeń Uśmiech 
Odpowiedz
Wczoraj wydałem opala i bardzo się podobał Uśmiech  do tego stopnia, że został zamówiony wisiorek do kompletu. No nie żebym się chwalił , tylko  wzór zupełnie zmieniłem i trochę był stresik Uśmiech 
Odpowiedz
Widziałem opale na żywo. Opal Kingdom postarał się. Kamienie mają swoje życie Ząbki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości