Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam! Prosze o ocene
(01-08-2016, 09:34 AM)szamek napisał(a): Cześć Piotr,
mamy podobny staż pracy Uśmiech   Twoja biżuteria jest wykonana poprawnie . W mojej ocenie fakt, że jesteś z Uzbekistanu jest Twoim atutem. Przeglądnąłem wszystkie prace z dużym apetytem na jakieś nowe  orientalne trendy. Napisz coś o tych sztyletach - z jakiej tradycji się wywodzą. Trochę orientu dostrzegłem też w naszyjniku z lapis lazuli, nefrytowa maska ma chyba bardziej południowe korzenie. Czekam na więcej uzbeckich klimatów.

Напиши .Все работы , придумываю сам , они не имеют отношение к какому то конкретному месту или народу ... Просто моя фантазия...)

Witam witam! Szczerze powiem, kazda moja praca rodzi sie w mojej glowie, stad tez biore na to pomysly. Nie jest to zadna kopia czy cos w tym stylu. Tylko moja wlasna fantazja  Aniołek Pracuje tylko tak, nie inaczej  Śpiący
Pozdrawiam!
Odpowiedz
(01-07-2016, 08:25 PM)Piotr.Jubiler napisał(a): Witam wszystkich! Nazywam sie Piotr Tkacz, i jestem jubilerem (jak wiekszosc, jesli nie wszyscy z nas Aniołek ) Jestem z Uzbekistanu. Pracuje jako jubiler juz okolo 30 lat. Ponizej przedstawiam tylko mala czesc swojej pracyUśmiech

Dodam tez ze pojawilem sie na tym forumie dzieki Charly Nordwindu Uśmiech

Wszystkich serdecznie pozdrawiam,

Piotr Tkacz.

Witam, nie mnie oceniać, jestem jeszcze zbyt młoda  w tym fachu (szkoda że nie wiekiem) są tu fachowcy  z odpowiednim stażem, ale Twoje prace bardzo mi się podobają Aniołek Pozdrawiam, proszę o więcej zdjęć.
Odpowiedz
Jeszcze troche zdjec  Rumieniec

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Bardzo ładne prace :-).
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
ciekawe sztyleciki robisz Uśmiech
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
Oto jeszcze troche moich prac Aniołek
zapraszam do dyskusji Rumieniec

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Mam pytanie co do wisiorka z pierwszego zdjęcia, ta twarz... Jak ona jest wykonana, tzn. na zdjęciu ciężko określić, czy jest ona wypukła czy nie, kamień, czy emalia. No i cóż pozostaje tylko chwalić reszta wyrobów na prawdę jest świetna.
Odpowiedz
(02-05-2016, 06:31 PM)kmicic32 napisał(a): Mam pytanie co do wisiorka z pierwszego zdjęcia, ta twarz... Jak ona jest wykonana, tzn. na zdjęciu ciężko określić, czy jest ona wypukła czy nie, kamień, czy emalia. No i cóż pozostaje tylko chwalić reszta wyrobów na prawdę jest świetna.

Witam! Wielkie dzieki za ocene mojej ciezkiej pracy Rumieniec
tak, jest to kamien, jest on wypukly. Z tylnej strony polerowany ale z przodu mat Uśmiech
Pozdrawiam, Piotr!
Odpowiedz
Sam fakt,że pracujesz tyle lat świadczy o Twoim talencie... Biggrin ,klient to najlepszy juror,kilka prac mi sie podoba chetnie będę tu zaglądał bo pewnie to nie wszystko  i coś jeszcze pokażesz?
Odpowiedz
(02-05-2016, 07:53 PM)KrZyS napisał(a): Sam fakt,że pracujesz tyle lat świadczy o Twoim talencie... Biggrin ,klient to najlepszy juror,kilka prac mi sie podoba chetnie będę tu zaglądał bo pewnie to nie wszystko  i coś jeszcze pokażesz?

Witam serdecznie!
Rzeczywiscie bedzie wiecej zdjec, ale to juz jutro, dla tego ze dzisiaj nie dam rady Rumieniec
rowniez dziekuje za ocene!
Pozdrawiam, Piotr!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości