Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam! Prosze o ocene
@Piotrze wcześniej wspomniałem że robisz świetne sztyleciki ale w wielu pozostałych pracach zbyt
wiele się dzieje. Wiem że to klient końcowy ocenia twoją pracę przez chęć zakupu. Osobiście ograniczył
bym ilość kolorów w jednym przedmiocie. Używasz ciekawych kamieni i wyeksponuj je Uśmiech
Ktoś podpierdzielił mój pomysł ZąbkiZąbkiZąbki http://www.srebrnie.pl/showthread.php?tid=1679&page=19
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
Widać w Twoich pracach cień stylistyki ludów koczowniczych Uśmiech . Fajnie sie ogłada ,bo inne . mimo ,ze nie moja bajka kindżały dla Kublaia Uśmiech . Pisałeś ,ze Uzbekistan , byłeś tam ,czy nadal jesteś ?
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
(02-06-2016, 10:21 AM)Erddill napisał(a): Widać w Twoich pracach cień stylistyki ludów koczowniczych Uśmiech . Fajnie sie ogłada ,bo inne . mimo ,ze nie moja bajka kindżały  dla Kublaia  Uśmiech . Pisałeś ,ze Uzbekistan , byłeś tam ,czy nadal jesteś ?

Witam Aniołek
Mieszkam nadal w Uzbekistanie, ale w najblizszym czasie bede sie przeprowadzal do Polski. Szukam mozliwosci, znajomosci, bo tak samemu wchodzic na polski rynek bizuterii i dziala jubilerskiego troche slabo Rumieniec

I jeszcze troche moich prac ... Przepraszam rowniez za jakosc zdjec Biggrin

Pozdrawiam, Piotr!

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Czy Ten zielony kaboszon w wisiorku wraz z kwarcem i rubinkiem to mołdawit ? Naszyjnik fajny, sygnet z zielonym też. Dużo pracy jest w Twojej biżuterii, jak dla mnie za dużo. Bowiem ja teraz wolę minimalizm i leniwizm Uśmiech
Polski rynek biżuterii... znajduje się głównie w super hiper marketach, w galeriach... poza nimi są głownie naprawy i czasami jakiś strzał na zamówienie, no i jeszcze czyszczenie srebra które zalega w gablotach latami. No ale zawsze możesz dostrzec jakąś niszę której ja nie zauważyłem.
Odpowiedz
(02-06-2016, 01:50 PM)szamek napisał(a): Czy Ten zielony kaboszon w wisiorku wraz z kwarcem i rubinkiem to mołdawit ?  Naszyjnik fajny, sygnet z zielonym też. Dużo pracy jest w Twojej biżuterii, jak dla mnie za dużo. Bowiem ja teraz wolę minimalizm i leniwizm Uśmiech
Polski rynek biżuterii... znajduje się głównie w super hiper marketach, w galeriach... poza nimi są głownie naprawy i czasami jakiś strzał na zamówienie, no i jeszcze czyszczenie srebra które zalega w gablotach latami. No ale zawsze możesz dostrzec jakąś niszę której ja nie zauważyłem.

Tak dokładnie to jest on Rumieniec

Dodam jeszcze z ostatnich moich prac coś nowego ...

Odpowiedz
(02-10-2016, 03:29 PM)Piotr.Jubiler napisał(a): Dodam jeszcze z ostatnich moich prac coś nowego ...
steampunk z antynikotynowym przeslaniem Puść oczko  ta druga interesujaca  .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
oto sa jeszcze troche prac Uśmiech

Odpowiedz
Druga i trzecia praca od końca są chyba najbardziej ok.Tak mi sie wydaje ale reszta za bogata jak dla mnie.
Pozdrawiam Puść oczko 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości