Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam spawarkę PUK 5
Witam. Mam do zaoferowania praktycznie nową spawarkę PUK 5 + mikroskop + nabita butla z argonem + reduktor + dodatki takie jak: ostrzałka do elektrod, elektrody 0,5-0,8, włącznik nożny (umożliwia wyłączenie spawania automatycznego i inicjację manualna w dodatku umożliwia wykorzystanie opcji spawania za pomocą zgrzewania).

Oprócz tego posiadam także dwa okulary cyfrowe z oprogramowaniem, o rozdzielczości 2Mps które umożliwiają przeniesienie obrazu na komputer i zmianę pozycji pracy + zamontowanie indywidualnych systemów redukcji gazów spawalniczych np. w postaci zabezpieczenia z płyt plexi wraz z odciągiem z wymuszonym obiegiem powietrza czyli odciąg (sam wykonałem prototyp). To jest opcja dla tych którzy planują pracować długo w skali dnia.

Cały zestaw kosztował mnie 20,5 tyś zł. Myślę, że rozsądna jest w takim układzie sprzedaż za ok 70% ceny. Na allegro wystawiłem 15 tyś, nie wiem ile kosztuje prowizja od sprzedaży 10%? Jeśli ktoś klinie kup teraz chciałbym aby zostało i na prowizję. Interesuje mnie cena 13,5 tyś. 

http://allegro.pl/spawarka-jubilerska-pu...48872.html

Spawarka zakupiona 17go maja 2017 czyli ma dokładnie miesiąc, wyspawała  1/3 elektrody 0,6 na tzw. próbach. 

Sprzęt jest w 100% sprawny, nie nosi znamion użytkowania, jest taki jak po wyciągnieciu z opakowania od producenta. Spawarka pracowała może sumując czas 15 minut. 

Dlaczego sprzedaję nowy sprzęt (bo pewnie takie pytania padną)

Proces który miała wykonywać spawarka w firmie został zautomatyzowany procesem mechanicznym, co w podsumowaniu daje znacznie większe korzyści finansowe, oraz skalowanie procesu na przyszłość.

3 miesiące temu chciałem kupić używaną przez to forum temat tutaj:

http://srebrnie.pl/showthread.php?tid=3134

Byliśmy już na etapie wdrażania dwóch rozwiązań i testowania najlepszego. 

Zapraszam do osobistego odbioru sprzętu, sprawdzenia, wytestowania - okolice Rzeszowa. 

Wystawiam fakturę VAT. Tylko odbiór osobisty.
Tel. 577-32-76-82 jak nie odbiorę to oddzwonię.
Odpowiedz
Jestem zainteresowany kupnem tej spawarki, zadzwonię o jakiejś rozsądnej porze.
Odpowiedz
(06-24-2017, 05:41 AM)szamek napisał(a): Jestem zainteresowany kupnem tej spawarki, zadzwonię o jakiejś rozsądnej porze.

sory że się wtrącam, ale ostatnio kupowałem taką w firmie Pat, i po rabatach z różnymi dodatkami dostałem tą spawarkę za 15 000 netto więc chyba za tą używkę ta twoja cena wydaję się znaczna Biggrin
ale może ktoś się skusi Biggrin jak by nie było na rynku wtórnym tych urządzeń prawie nie maUśmiech
Odpowiedz
(06-24-2017, 05:40 PM)olaf napisał(a):
(06-24-2017, 05:41 AM)szamek napisał(a): Jestem zainteresowany kupnem tej spawarki, zadzwonię o jakiejś rozsądnej porze.

sory że się wtrącam, ale ostatnio kupowałem taką w firmie Pat, i po rabatach z różnymi dodatkami dostałem tą spawarkę za 15 000 netto więc chyba za tą używkę ta twoja cena wydaję się znaczna  Biggrin
ale może ktoś się skusi  Biggrin jak by nie było na rynku wtórnym tych urządzeń prawie nie maUśmiech

Może napisz co dokładnie dostałeś w tych dodatkach i upewnij się czy chodzi o kwoty burtto czy netto, a potem zabieraj głos.
Odpowiedz
13.5 brutto czy netto? Jesli brutto to jest to oferta roku Uśmiech Jesli netto to wyjdzie brutto taniej od nowej o ponad 2 tys. Jak sprzet nowy to tez warto aczkolwiek nie ma sie wtedy o co zabijac Puść oczko
Odpowiedz
Witam

Sprawka kosztowała 20,5 tyś zł brutto, sprzedaję za 13,5 tyś brutto.

Sugerowałem się tym przypadkiem

http://www.srebrnie.pl/showthread.php?tid=1940

Gdzie sprzęt kosztował 21 tyś brutto, nie poszedł za 15 tyś brutto a dopiero za 12 tyś brutto.

Tyle, że moja spawarka ma miesiąc a nie rok stąd nico wyższa cena.

Tak czy owak do piątku zarezerwowana za cenę 13,5 tyś zł. Ofertę można przebić o 500zł.

To tak po w skrócie.
Odpowiedz
13500 brutto to cena roku. Okazja. Gdybym sam nie mial puka 5 to juz bym przebijal o 500 a nawet 1000 Puść oczko
Odpowiedz
jak 13,5 tyś brutto to faktycznie cena jest bardzo atrakcyjna,
Czy ci nie szkoda stracić tyle kasy po miesiącu ?
Odpowiedz
Wszystko co na stracie boli serce - niestety. Jednak nie mieliśmy innego wyjścia żeby zdobyć tzw. "know how". Jak to się mówi nauka kosztuje. Tak jak pisałem sugerowałem się przypadkiem sprzedaży podobnej spawarki na tym forum, może jeszcze ktoś podbije cenę Uśmiech
Odpowiedz
Sprzęt sprzedany. Temat nieaktualny. Pozdrawiam nowego właściciela, niech spawarka służy jak najlepiej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości