Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9 stone ring model
Witam,

Szukam 9 kamieni szlachetnych w rozmiarze okolo 1mm aby wyrobic pierscien taki jak na zdjeciu w zalaczniku, nazywany "Navaratna".
Jest to pierscien ktory bedzie wykonany z 9 kamieni szlachetnych - w swiecie Astrologii wedyjskiej reprezentuje wszystkie 9 planety.

Wedlug wedyjskiej Astrologii aby byl odpowiedni efekt, kamienie musza byc odpowiednio ustawione oraz musza byc "flawless", lub czyste - prawdziwe 100% . Wiadomo ze jak nie ma certyfikatu to nie mozemy byc pewni czy kamien jest prawdziwy .....

Czy ktos ma kontakt gdzie moglbym znalezdz takie wlasnie kamienie szlachetne, ale zeby byly na 100% sprawdzone i wysokiej jakosci bo inaczej nie spelnia Astrologiczne wymagania, najlepiej z certyfikatem ?
Co do Diamentu musi byc nie gorszy niz VVS1 lub VVS2.

W razie pytan prosze o email: mark.masou@gmail.com

Ponizej podaje liste tych 9 kamieni (po angielsku)
Ruby
Natural Pearl
Red Coral
Emerald
Yellow Sapphire
Diamond
Blue Sapphire
Hessonite
Cat's Eye Chrysoberyl
Pozdrawiam serdecznie!
pierscien o ktorym mowa w zalaczniku

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Nawet nie wiesz jak te kamienie nazywają się po polsku więc nie wiem czy tak łatwo je znajdziesz.
Polecam szukać na allegro lub e-bayu.

Właściwie nie wiem czy uda znaleźć Ci się certyfikat na koral.
Odpowiedz
te kamienie to:
rubin
perla naturalna
czerwony koral
szmaragd
zolty szafir
diament
niebieski szafir
hessonit/kamien cynamonowy/ pomaranczowa odmiana granatu
kocie oko - chryzoberyl

Zadzwon do diamondchand, z tego co wiem na pewno beda mieli diament, szafiry, rubin, szmaragd. Nie wiem tylko czy akurat w tych rozmiarach znajdziesz wszystko, ale nie sa to rzeczy nie do kupienia. Chociaz perla 1mm to jakas abstrakcja. Predzej masa perlowa.
Odpowiedz
W ogóle trudno będzie Ci znaleźć wszystkie kamienie w tej samej wielkości. Wiem, bo szukałam oczka do pierścionka które mi wypadło. I nie udało mi się znaleźć tego samego rozmiaru. Właśnie miało być podobnej wielkości co w Twoim pierścionku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości