Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię spawarkę - Puk, Orion, Eltrena
Witam. Jestem zainteresowany kupnem spawarki używanej, może być oczywiście starszy model. Marki Lampert, Orion, albo Eltrena. 
Bez mikroskopu a nawet osłony samościemniającej :Uśmiech Ja spawam stal nierdzewną i nie jest to robota jubilerska. 
Zależy mi na tym, aby spawarka była "szybka" i mogła stawiać punkty raz po raz koło siebie. Teraz używam jakegoś chińskiego wynalazku 
(też z odskakującą elektrodą) ale za długo się czeka pomiedzy spawami  Niezdecydowany
Jakby ktoś miał coś na zbyciu - proszę dać znać.     

Odpowiedz
(12-24-2019, 11:44 PM)bh91 napisał(a): Witam. Jestem zainteresowany kupnem spawarki używanej, może być oczywiście starszy model. Marki Lampert, Orion, albo Eltrena. 
Bez mikroskopu a nawet osłony samościemniającej :Uśmiech Ja spawam stal nierdzewną i nie jest to robota jubilerska. 
Zależy mi na tym, aby spawarka była "szybka" i mogła stawiać punkty raz po raz koło siebie. Teraz używam jakegoś chińskiego wynalazku 
(też z odskakującą elektrodą) ale za długo się czeka pomiedzy spawami  Niezdecydowany
Jakby ktoś miał coś na zbyciu - proszę dać znać.     

Co znaczy że długo się czeka ?. Pytam ponieważ bo na PUK'u też nie ma serii, trzeba chwilkę zaczekać no ale chyba krócej niż na kondensatorowych ???
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości