Hey Majstry,
W pozwoleniu na budowę mamy pellet ale chyba zmienimy na PC. Zastanawiam się czy i tak nie wymurować sobie komina. Z drugiej strony to jak nie wymuruje to zaoszczędzę kilka tys.
Jest tu ktoś kto zmienił z PC na coś innego?
Hey Majstry,
W pozwoleniu na budowę mamy pellet ale chyba zmienimy na PC. Zastanawiam się czy i tak nie wymurować sobie komina. Z drugiej strony to jak nie wymuruje to zaoszczędzę kilka tys.
Jest tu ktoś kto zmienił z PC na coś innego?