Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka nowych pomysłów
#1
Trochę miałem w kwietniu czasu i chciałem pokazac ostatnie moje ręczne robótki Uśmiech
    pierścionek z labladorem i opalami w złotych porawkach
    sebrny pierścionek z kwarcem rutylowym
    pierścionek z kiyanitem\cianitem
    pierscionek srebro złocone, ametysty fasetowane i lablador
    wisior z ludzikiem
nazwy angielskie pod zdjęciami bo są na moim G+
Przyznam , że nie wszystkie moje pomysły. Część to próba naśladowania tego co wpadło mi w oko.
Odpowiedz
#2
(04-18-2014, 07:13 PM)kriss napisał(a): Trochę miałem w kwietniu czasu i chciałem pokazac ostatnie moje ręczne robótki Uśmiech
pierścionek z labladorem i opalami w złotych porawkach
sebrny pierścionek z kwarcem rutylowym
pierścionek z kiyanitem\cianitem
pierscionek srebro złocone, ametysty fasetowane i lablador
wisior z ludzikiem
nazwy angielskie pod zdjęciami bo są na moim G+
Przyznam , że nie wszystkie moje pomysły. Część to próba naśladowania tego co wpadło mi w oko.

Fajne, oryginalne wzory. Brawo !
Odpowiedz
#3
I mnie się podobają.


[Obrazek: taxi-drive-clap.gif]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#4
dzięki za te słowa Cactoos i Srebrofigaro Uśmiech
Odpowiedz
#5
Te dwa pierwsze pierscionki to zdecydowanie moja bajka , kiedys robilem proby (samo srebro) niby ok, ale jakos brak tego finalowego efektu . Ciekawe wszystkie prace ... fajny pomysl ,to zdjeciem z projektem jako tlo
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#6
tego gościa na fotce nie przebije. Nie mam swojego stylu, wszystko to eksperymenty i poszukiwanie. Tak jak Ty unikam odlewania, prawie wszystko to młotek, pilnik i palnik. Co doprojektu to staram sie zapisywać wszystkie projekty i często do nich wracam. Wypracowałem sobie technikę, o jakiej piszę na blogu.
http://kristoarts.blogspot.com/search?up...-results=3
Odpowiedz
#7
Wisior i pierwszy pierścionek z niebieskim kamyczkiem Uśmiech szczególnie do mnie przemawiają. Wszysto jak dla mnie z pomysłem i ze smakiem, a co najważniejsze, nie są to banały
Odpowiedz
#8
(05-03-2014, 09:07 AM)helmet napisał(a): Wisior i pierwszy pierścionek z niebieskim kamyczkiem Uśmiech szczególnie do mnie przemawiają. Wszysto jak dla mnie z pomysłem i ze smakiem, a co najważniejsze, nie są to banały
dzięki za komentarz, próbuję odnaleźć siebie, na razie to eksperymenty z kształtem i fakturą
Odpowiedz
#9
Wcześniejsze foty to to co teraz dobrze się sprzedaje, bo jest inne, ale wielu chwali się swoimi pracami, więc ja tez wrzucam kilka zdjęć sprzed kilku lat.
   
Wisior z chryzolitem – usługa dla klienta

    ,     ,    

Korona to jak na razie największy przedmiot jaki wykonałem ze złota, mam nadzieję, że nie ostatni.
Kamienie oczywiście syntetyki, przecież Kościół jest biedny, a parafianie jeszcze bardziej Uśmiech
Zdjęcie figury dla wyobrażenia wielkości przedmiotu. Wiem wielu powie,że można było lepiej i zgodzę się, ale za jaką cenę
Odpowiedz
#10
Jak mawial klasyk "późne rokokoko" Uśmiech Trzeba przyznac ...zes Pan ,Panie odwalil kawal dobrej roboty !
W razie jak masz dobry uklad z plebankiem i beda kontynuowac ,to moze Cie zainteresuje ten Pan :

http://drapikowski.pl/index.php?p=sakralia
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości