Ankieta: W konkursie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wezmę udział na pewno
35.90%
14 35.90%
Myślę, by wziąć udział, ale zastanowię sie jeszcze
38.46%
15 38.46%
Będę tylko głosować
25.64%
10 25.64%
Razem 39 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosenny Konkurs
(03-04-2015, 02:56 PM)kriss napisał(a): @kfadrat raczej nie ma obowiązku, ale może dzięki temu zyskasz przychylność głosujących Ząbki Każdy sposób jest dobry. Ja bym na Twoim miejscu nie zdradzał wszystkich tajemnic  Ząbki

a to tajemnica? o_O
Odpowiedz
(03-04-2015, 11:29 AM)kfadrat napisał(a): tak po paru godzinach wczoraj przy stole, przyszlo mi na mysl, ze chyba jednak "amatroszczyzna", nie bedzie miala szans z "profeska", ale w sumie, dla zabawy i dla skeczu czemuby nie stanac w szranki z miszczami zawodu :>

Ja jestem praktycznie amatorszczyzna w porównaniu z resztą.
Ale do konkursu startujęZąbki
To mój pierwszy jakikolwiek konkurs, ale pomyślałam, że raz w życiu trzeba zaszalećZąbki
Odpowiedz
Fragment regulaminu :

______"Oceniane za innowacyjność, pomysłowość, walory użytkowe i dodatkowo za umiejętności warsztatowe"_________

liczy się pomysł a umiejętności warsztatowe na końcu !!! Uśmiech
Odpowiedz
nonono, bez brawury. Pomysly to juz mieli ci szarlatani na amberiffie i wyprodukowali tampon z bursztynu
Odpowiedz
@kfadrat bardziej chodzi o to, żeby wszyscy mieli wyrównane szanse Ząbki
Jako rzemieślnicy potrafimy ocenić umiejętności początkujących i zawodowców i odpowiednio ocenić. Spoko tampon nie przejdzie Ząbki Na pewno drobne niedociągnięcia zostaną wybaczone.
Odpowiedz
olax każdy kiedyś zaczynał, lepiej późno niż nigdy, generalnie udział w wszelkiego rodzaju konkursach i w Polsce ( Prezentacje, Legnica, Gdańsk, Srebrnie ) i za granicą jest najlepszą forma promocji, zwłaszcza jak się uda coś zawalczyć, ja gorąco polecam taka formę promocji
Odpowiedz
nie beda mieli. Spojrzmy prawdzie w oczy, ktos kto siedzi zawodowo przy stole x lat i tak zrobi cos lepiej niz ktos kto ma pomysly z kosmosu ale nie wie jak sie trzyma palnik. Ja sie przekonalem wczoraj jak trudno zrobic krzywy kwadrat ktory jest prosty albo jak bardzo brzydko polutowac, zeby wyszlo zupelnie tak jak wyjsc nie powinno. Takie tam banaly
Odpowiedz
(03-04-2015, 04:09 PM)jędruś napisał(a): olax każdy kiedyś zaczynał, lepiej późno niż nigdy, generalnie udział w wszelkiego rodzaju konkursach i w Polsce ( Prezentacje, Legnica, Gdańsk, Srebrnie ) i za granicą jest najlepszą forma promocji, zwłaszcza jak się uda coś zawalczyć, ja gorąco polecam taka formę promocji

To nie zupełnie tak.
Ja pracuję w zawodzie już ze 20 lat, ale cały czas robię taka prościznę.
Dopiero w zeszłym roku się "nauczyłam" oprawiać cyrkonie.
Ale traktuję to jako formę zabawy, byłoby nudno, jakbyście tylko wy - fachowcy startowali.
Odpowiedz
(03-04-2015, 03:51 PM)olax napisał(a):
(03-04-2015, 11:29 AM)kfadrat napisał(a): tak po paru godzinach wczoraj przy stole, przyszlo mi na mysl, ze chyba jednak "amatroszczyzna", nie bedzie miala szans z "profeska", ale w sumie, dla zabawy i dla skeczu czemuby nie stanac w szranki z miszczami zawodu :>

Ja jestem praktycznie amatorszczyzna w porównaniu z resztą.
Ale do konkursu startujęZąbki
To mój pierwszy jakikolwiek konkurs, ale pomyślałam, że raz w życiu trzeba zaszalećZąbki

I to jest SLUSZNA KONCEPCJA  Biggrin

ps.
Taka mnie refleksja naszla , ze co za roznica czy do konkursu bedzie zgloszony odlew , wydruk , wyrob hand made , czy wykonany przy uzyciu innych technik . Wystarczy , ze bedzie pare slow w opisie aby miec jakis poglad . Oceniajacy  wyciagna wlasne wnioski i ocenia to co im sie podoba .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
(03-04-2015, 04:25 PM)Erddill napisał(a): Taka mnie refleksja naszla , ze co za roznica czy do konkursu bedzie zgloszony odlew , wydruk , wyrob hand made , czy wykonany przy uzyciu innych technik . Wystarczy , ze bedzie pare slow w opisie aby miec jakis poglad . Oceniajacy  wyciagna wlasne wnioski i ocenia to co im sie podoba .

Właśnie o tym myślałem pisząc:

"A może wystarczy opis jaką techniką dany przedmiot został wykonany???"

Ale z innej beczki. Czy można będzie zadawać pytania twórcom  odnośnie  prezentowanych prac?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości